Akcesoria  stanowią ważną część naszej oferty. Dopasowane do poszczególnych mebli tworzą z nimi niepowtarzalną całość. Pamiętaj, że korzystając z dodatków, nie tylko zbudujesz, własny niepowtarzalny produkt, ale w razie potrzeby szybko zmodyfikujesz jego wygląd. 

Wśród naszych propozycji znajdziesz poduszki  dekoracyjne oraz lędźwiowe. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, wykończone ozdobnymi lamówkami czy marszczeniem, mogą stanowić uzupełnienie każdej kolekcji. Większość z nich dostępna jest we wszystkich tkaninach, jakie posiadamy w ofercie, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do pozostałych mebli. Wśród materiałów, z całą pewnością znajdziesz te, które spełnią Twoje wymagania dotyczące mechacenia, zaciągania czy łatwości czyszczenia.  

Wśród akcesoriów możesz odnaleźć prawdziwe perełki, które ułatwią życie i poprawią komfort korzystania z naszych mebli. Mowa oczywiście o zagłówkach. Bezsprzecznie zwiększają przestrzeń do odpoczynku, przynoszą ulgę zmęczonym plecom oraz odciążają kark. Dodatkowo w kilka chwil potrafią zmienić miejsce relaksu w wygodną przestrzeń do pracy. Zagłówki dopasowane są do konkretnych kolekcji, które możesz w dowolny sposób rozbudować.  

Czym byłoby perfekcyjne łóżko bez odpowiedniego stelaża? W naszej ofercie znajdziesz stelaże 32, 50 i 52-listwowe, które dopasujesz zarówno do łóżek z pojemnikiem jak i bez.  

Pamiętaj, że akcesoriami i dodatkami najłatwiej zmienisz atmosferę w swoim domu. Czasami wystarczy inny kolor lub kształt poduszki innym razem wymiana zagłówka. Jest to stosunkowo niewiele, a efekt może być oszałamiający. Zaglądaj często do tej zakładki, ponieważ regularnie dodajemy do niej nowości i często są to prawdziwe perełki.