Pufy jeszcze do niedawna kojarzyły się przede wszystkim z elementem wyposażenia pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Kolorowe, niewielkich rozmiarów, służyły rozbrykanym pociechom do wspólnych zabaw. Nasze pufy do salonu, mogą posłużyć jako element uzupełniający do wybranego wypoczynku, lub stanowić całkowicie samodzielny mebel. Niesamowicie wygodne i miękkie, nadadzą się jako miejsce do siedzenia lub pełniąc funkcję podnóżka.

Tworząc pufy do siedzenia, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że oprócz tej oczywistej funkcji, powinny spełniać jeszcze jakąś rolę. Niektóre z nich wyposażyliśmy w schowek, który może stać się świetnym miejscem do przechowywania mało potrzebnych drobiazgów. Pojemnik został zamontowany wewnątrz pufy, dlatego nie jest widoczny dla innych osób, a Tobie w łatwy sposób pomoże utrzymać porządek.

Pufy są lekkie, dzięki czemu bez problemu przeniesiesz je w dowolne miejsce. Dodatkowo sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – zarówno w salonie, pokoju dziecięcym, gabinecie, a nawet sypialni. Niektóre z nich mogą pełnić również rolę stolika nocnego lub stanowić element dekoracyjny pokoju.

Wybierając puf do swojego domu, możesz wybrać taką, która będzie pasować do pozostałych mebli tapicerowanych lub całkowicie różnić się od nich zarówno kolorem, stylem czy materiałem, z którego zostanie wykonana. Nasze meble tworzymy przy pomocy wysokiej jakości tkanin, które wyróżniają się nie tylko ogromną trwałością, ale również szeroką paletą kolorów. W naszym katalogu znajdziesz ponad 1 000 różnych materiałów, w tym te odpowiednie dla alergików, czy też posiadające technologię AquaClean, umożliwiającą usunięcie trudnych plam np. po kawie czy czerwonym winie. Swój mebel możesz samodzielnie skomponować, dobierając mu odpowiednie nóżki – drewniane, metalowe czy wybierając model bez nóg.

Duża pufa może też posłużyć jako wygodne miejsce dla Twojego czworonoga. Trwały materiał, odporny na psie pazury sprawi, że przez długi czas będzie ona zachwycać wszystkim domowników oraz zaproszonych gości.

Wszystkie nasze pufy znajdziesz w kolekcjach: Barcelona,Belize, Kelly, Life, Modo, Mocca, Mula, Oland, Orlando, Imperio, Wing, Reggio, Edit, Carmen, Hampton,