Hampton

Kolekcja dla zwolenników eleganckich i klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu

Hampton

Kolekcja dla zwolenników eleganckich i klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu

Hampton

Kolekcja dla zwolenników eleganckich i klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu

Hampton

Komfortowa klasyka stylu dopasowana do Twoich potrzeb

Hampton to stylowa kolekcja niezwykle eleganckich mebli. Wyjątkowa estetyka oraz jakość sprawiają, że wnętrza nabierają ciepłej i kameralnej aury w prawdziwie luksusowym stylu.  

Wybierz moduły, które będą dopasowane do Twojego wnętrza.

Co wyróżnia kolekcję Hampton

Elektryczna funkcja relaks

Zmień pozycję na bardziej wygodną bez potrzeby wstawania.

Kolekcja modułowa

Stwórz własny wymarzony mebel z gotowych elementów.

Klasyczna estetyka

Pozwól sobie na odrobinę elegancji.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Klasyka w Twoim salonie 

Kolekcję Hampton stworzyliśmy z myślą o wielbicielach eleganckich i klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Metalowe i drewniane  nóżki oraz samodzielny wybór tkaniny, sprawią, że do swojego domu będziesz miał okazję wpuścić odrobinę szaleństwa.  

Elegancja, komfort, solidność  

Wiemy, jak ważna jest harmonijność i estetyka zwłaszcza w kontekście aranżacji wnętrz. Kolekcja Hampton to nasza propozycja ciepłej i klimatycznej elegancji, która nie tylko sprawdzi się w każdym domu, ale również nada mu niepowtarzalnego klimatu. 

Hampton  sprawia, że wnętrza nabierają blasku oraz przytulności. Wygodne siedziska, elektryczna funkcja relaks, komfortowe, regulowane zagłówki – to wszystko sprawi, że będziesz miał ochotę jeszcze bardziej się w nią zagłębić.  

Stwórz własną klasykę  

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie mebla do wnętrza domu i charakteru jego domowników. Hampton to kolekcja modułowa, dzięki czemu bez problemu stworzysz nowy mebel z gotowych już elementów. Dodatkowo znajdziesz odpowiedni rodzaj nóżek, wybierając spośród drewnianych czy metalowych.  

Tworząc kolekcję Hampton, zadbaliśmy również o jej funkcjonalność. Wśród mebli wypoczynkowych znajdziesz te z funkcją spania oraz dużym pojemnikiem na pościel. Dzięki temu w kilka chwil możesz zmienić wygodny salon w kameralną przestrzeń dla swoich gości.  

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Hampton
3.97 MB