Gdzie kupić narożniki w Olsztynie? Poznajcie nasze salony mebli w województwie warmińsko-mazurskim!

Zakup nowego narożnika to nie tylko decyzja dotycząca wygody oraz funkcjonalności, ale także kwestia stylu, który ma odzwierciedlać charakter naszego mieszkania. Jeśli jesteście z Olsztyna i poszukujecie idealnego narożnika, nie musicie szukać daleko. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów mebli z województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie znajdziecie bogaty wybór mebli dopasowanych do różnorodnych gustów oraz potrzeb. Odkryjcie, jak nasze rozwiązania z Olsztyna mogą nadać Waszym wnętrzom nowoczesny charakter, jednocześnie zapewniając wyjątkowy komfort w codziennym użytkowaniu!

Modułowe narożniki z Olsztyna z funkcją spania oraz relaksu!

Wybierzcie jeden z naszych narożników do salonu, który został zaprojektowany z myślą o pełnym komforcie dla domowników oraz przybyłych gości. W ofercie dystrybutorów, którzy posiadają nasze meble w Olsztynie, znajdziecie narożniki modułowe o oryginalnym designie, jak i modele utrzymane w eleganckim i minimalistycznym stylu. Tego typu rozwiązania pozwolą Wam, jako gospodarzom, na swobodne dostosowywanie poszczególnych elementów mebla według własnych potrzeb. W ofercie znajdziecie zarówno narożniki z funkcją spania, które są świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy zdarzają się Wam niespodziewane wizyty znajomych lub rodziny, jak również narożniki z funkcją relaksu, gwarantujące wyjątkowy komfort podczas codziennego wypoczynku w kameralnym gronie, lub wśród większej grupy bliskich Wam osób.

Narożniki z Olsztyna z regulowanym zagłówkiem i nie tylko!

W dzisiejszych czasach narożniki z regulowanymi zagłówkami cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w kontekście weekendowych seansów filmowych czy relaksu po trudnym dniu w pracy. Oferowane przez nas meble w Olsztynie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zarówno komfort, jak i wsparcie dla każdego użytkownika, który będzie korzystał z tej funkcjonalności.

W związku z powyższym oferowane przez nas meble w Olsztynie z regulowanymi zagłówkami cechują się ergonomicznym i starannie wyprofilowanym oparciem. Dzięki temu możemy bezproblemowo dopasować kąt stabilizacji karku oraz głowy do indywidualnych preferencji każdego klienta. Tak wiele możliwości sprawia, że meble z Olsztyna są komfortowe zarówno dla osób niskich, jak i wysokich, a także dla tych z problemami kręgosłupa. Warto także zauważyć, że nasze narożniki z Olsztyna posiadają wbudowane duże pojemniki na pościel. Szuflady o pojemności kilkunastu litrów są w stanie pomieścić nawet kilka sztuk kołder wraz z poduszkami. Są to zatem rozwiązania, które mogą być nie tylko idealnym miejscem do swobodnego siedzenia, ale także mogą stanowić praktyczne schowki na rzeczy, które za dnia nie powinny być widoczne dla pobocznych obserwatorów.

Jak więc sami możecie zauważyć, tego typu funkcjonalność, jak i wiele więcej, pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeń, zarówno w większych, jak i mniejszych pokojach dziennych, które posiadamy w ramach naszej nieruchomości. Pamiętajcie jednak przy tym, aby przed zakupem zawsze sprawdzać specyfikacje oraz funkcje konkretnych modeli, o ile chcecie mieć stuprocentową pewność, że spełnią one Wasze oczekiwania!

narożniki Olsztyn

Tapicerowane meble z Olsztyna na miarę potrzeb!

W naszym bogatym asortymencie znajdziecie również tapicerowane narożniki z Olsztyna w różnorodnych barwach oraz wzorach. Są to m.in. narożniki pokryte przyjemnym w dotyku welurem czy meble z tkaniną hydrofobową – odporną na płyny i łatwą w czyszczeniu. Dodatkowo będziemy mogli Państwu zaproponować narożniki z elementami dekoracyjnymi, takimi jak pikowane siedziska czy efektowne przeszycia na zagłówkach. Ponadto, jesteśmy w stanie dostosować konkretny mebel do Waszych preferencji, umożliwiając jego częściową personalizację.

meble Olsztyn

Zachęcamy zatem do kontaktu lub odwiedzenia jednego z pięciu salonów mebli w Olsztynie, gdzie znajdziecie markę Wajnert.

Salon Meblowy MEBLOSTACJA

Dystrybutor Premium

ul. Artyleryjska 3w

10-165, Olsztyn

Pon – Pt: 10:00 – 19:00

Sob: 10:00 – 15:00

tel: 535 269 829

email: stacjaa@meblostacja.olsztyn.pl

Salony Meblowy ELŻBIETA

Dystrybutor Premium

ul. Pstrowskiego 21

10-900, Olsztyn

Pon – Pt: 09:00 – 17:00

Sob: 10:00 – 15:00

tel: 601 167 014

email: salonyelzbieta@o2.pl

Salony Meblowy ELŻBIETA

Dystrybutor Premium

ul. Pstrowskiego 31

10-900, Olsztyn

Pon – Pt: 10:30 – 18:30

Sob: 10:00 – 15:00

tel: 89/ 533 89 74

email: smelzbietap31@wp.pl

Salony Meblowy ELŻBIETA

Dystrybutor Premium

ul. Sikorskiego 23b

10-900, Olsztyn

Pon – Pt: 09:00 – 17:00

Sob: 10:00 – 15:00

tel: 601 167 014

email: salonyelzbieta@o2.pl

Salony Meblowy ELŻBIETA

Dystrybutor Premium

ul. Burskiego 1

10-900, Olsztyn

Pon – Pt: 10:30 – 18:30

Sob: 10:00 – 14:30

tel: 601 167 014

email: salonyelzbieta@o2.pl