Twój zakres obowiązków:

  • planowanie, koordynowanie marketingowych działań strategicznych i operacyjnych promocji marki Wajnert Meble na rynku B2B i B2C,
  • aktualizacja oraz przygotowanie materiałów promocyjno-marketingowych (katalogi, ulotki, banery) oraz prezentacji produktowych
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych
  • planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych
  • budowanie strategii marketingowej dla istniejących i nowych kategorii produktowych w ramach marki,
  • budowanie i rozwijanie współpracy z potencjalnymi partnerami – współpraca z agencjami reklamowymi, digitalowymi, drukarniami i innymi firmami współpracującymi,
  • przygotowanie i reprezentacja firmy na targach branżowych,
  • monitorowanie działań marketingowych konkurencji, trendów rynkowych oraz analiza rynku w zakresie stosowanych rozwiązań marketingowych,
  • monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych, kontrola budżetu marketingowego,
  • kreatywne i samodzielne prowadzenie projektów marketingowych

Nasze wymagania:

  • masz wyobraźnię, jesteś kreatywny i masz wyczucie estetyki,
  • jesteś precyzyjna/y i dbasz o szczegóły,
  • posiadasz znajomość Meta Ads, Google Ads,
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii i trendów w marketingu
  • posiadasz takie cechy jak zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • cechuje Cię samodzielność oraz łatwość uczenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ambitnych projektach i wyzwaniach,
  • praca w ambitnym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • pracę hybrydową po okresie próbnym,
  • pakiet zniżek na produkty oferowane przez firmę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  •  dofinansowanie do kursów językowych

Benefity:

  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Wstępna rozmowa kwalifikacyjna

    4 Spotkanie w firmie lub online

    5 Informacja zwrotna