To Ciebie szukamy, jeśli:

  • masz minimum 3 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • posiadasz umiejętności analityczne i interpersonalne
  • jesteś systematyczny, zorganizowany
  • znasz pakiet MS Office , Autocad 2D/3D, Inventor 2D/3D
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • nadzór nad powstawaniem nowych wyrobów na każdym etapie
  • projektowanie i tworzenie nowych wyrobów
  • sporządzanie dokumentacji technologicznej
  • sporządzanie zestawień materiałowych wyrobów do wycen i analiz
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji
  • sporządzanie i przesyłanie danych logistycznych wyrobów
  • optymalizacja produkcji oraz rozwiązań technologicznych
  • monitorowanie zmian technologii i nowych trendów we wzornictwie mebli
  • kooperacja z innymi działami
  • odpowiedzialność za terminową realizację zleceń

W zamian zaoferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • ciekawa praca w dużej organizacji
  • realizacja ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Wstępna rozmowa kwalifikacyjna

    4 Spotkanie w firmie lub online

    5 Informacja zwrotna