Davos

Wybierz nowoczesne formy do stworzenia swojego centrum życia domowego

Davos

Wybierz nowoczesne formy do stworzenia swojego centrum życia domowego

Davos

Wybierz nowoczesne formy do stworzenia swojego centrum życia domowego

Davos

Daj się ponieść nowoczesnej elegancji

Kolekcja Davos została stworzona z myślą o wielbicielach nowoczesnej elegancji. Kubistyczna forma i jednolita tkanina sprawią, że świetnie wpasuje się nawet w najbardziej wymagające wnętrze.  

Co wyróżnia kolekcję Davos

Kolekcja modułowa

Skorzystaj z gotowych elementów i ułóż je po swojemu.

Drewniane nogi

Dobierz kolor drewna do pozostałych mebli w Twoim domu.

Wyjątkowy komfort

Poczuj wyjątkową miękkość mebli z kolekcji Davos.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Nowoczesny design  

Kolekcja Davos wyróżnia się nowoczesną formą. Jednolity materiał w połączeniu z drewnianymi nogami sprawia, że meble nabierają niesamowitej dostojności.   

Komfort, miękkość, wygoda 

Wiemy, jak ważna jest wygoda w przypadku mebli tapicerowanych. Sofa, narożnik czy fotel, to miejsca, które oprócz funkcji estetycznych, powinny spełniać najwyższe standardy komfortu. Kolekcja Davos podaruje Ci nieskrępowany niczym odpoczynek. 

Meble z kolekcji Davos, możesz uzupełnić o dodatkowy zagłówek, który pozwoli Ci przyjąć dowolną pozycję. Troska o zdrowie własnego kręgosłupa i karku z całą pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Funkcjonalność na wysokim poziomie  

Zadbaliśmy o to, aby wśród mebli dostępnych w kolekcji Davos, znalazły się również te z funkcją spania. Dzięki temu nie będziesz musiał już wybierać pomiędzy funkcjonalnością a dobrym designem.  

Wiemy, że w dobrej aranżacji wnętrz, ważne jest bezbłędne dopasowanie wszystkich elementów. Z myślą o tym, stworzyliśmy kilka kolorów nóżek, abyś mógł wybrać ten, najbardziej pasujący. Wśród propozycji znajdziesz kolor : wenge, orzech czy buk naturalny, ale również klasyczny biały czy czarny.  

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
478.21 KB