Eris

ERIS – zrównoważona forma

Modułowy system sof i narożników ERIS jest wyrafinowanym wyrazem zrównoważonej formy estetycznej i zdecydowanego stylu współczesnego, który jest również niezwykle elegancki.

Eris to kolekcja składająca się z sofy oraz brył o różnych wymiarach, umożliwiających stworzenie narożnika w układ U, L oraz mini narożnika. Kolekcja charakteryzuje się wyjątkową miękkością siedzisk, posiada ergonomiczny kształt oparcia oraz regulowane zagłówki. Pikowania na siedzisku oraz wysokie nogi podkreślą unikatowy design kolekcji. To dynamiczny projekt o ciągle świeżej zdolności do adaptacji do różnych kompozycji i tworzenia różnych typów siedzisk, od nieformalnych wersji relaksacyjnych do bardziej formalnych.

Co wyróżnia kolekcję Eris

wysuw elektryczny w funkcji spania

stwórz w okamgnieniu wygodne miejsce do relaksu

regulowane zagłówki

poczuj jeszcze więcej komfortu w nowoczesnym wydaniu

metalowa noga MLP (dwie do wyboru)

dopasuj Eris do wystroju swojego wnętrza

modułowość

wybierz sofę luba narożnik idealnie dopasowany do Twojego wnętrza

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

ERIS – zrównoważona forma

Modułowy system sof i narożników ERIS zaprojektowaliśmy z myślą o nowoczesnym mieszkaniu. Te estetyczne i funkcjonalne meble wypoczynkowe dają duże możliwości aranżacyjne i pasują do każdej nowoczesnej przestrzeni życiowej, dużej lub małej. Regulowane zagłówki spełnią Twoje wszystkie osobiste wymagania dotyczące komfortu, a dzięki elektrycznemu wysuwowi w siedzisku idealnie dostosujesz mebel do swoich potrzeb.