Sempre

SEMPRE – zgodnie z Twoim stylem

Sofa oraz narożniki z naszej najnowszej, nagrodzonej złotym medalem na Targach Meble Polska, kolekcji SEMPRE to efektowne meble, które możesz spersonalizować zgodnie ze swoim stylem.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Projekty mają zgrabną konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do małych, jak i większych pomieszczeń, To meble idealne: wygodne i luksusowe.

Co wyróżnia kolekcję Sempre

wysuw elektryczny w funkcji spania

stwórz w okamgnieniu wygodne miejsce do relaksu

regulowane zagłówki

poczuj jeszcze więcej komfortu w nowoczesnym wydaniu

kompaktowe rozmiary

nawet w niewielkim mieszkaniu nie musisz rezygnować z wygodnego narożnika

modułowość

stwórz swój wymarzony układ, korzystając z modułów

Poznaj unikalne produkty z tej kolekcji

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

SEMPRE przekona nawet najbardziej wymagających nabywców – wygodne siedzisko z funkcją elektrycznego wysuwania aż na 60 cm, zapewni ponadprzeciętny komfort użytkowania, co w połączeniu z regulowanymi zagłówkami i głębokością oparcia pozwoli na maksymalny relaks.

Istnieje możliwość zamówienia sofy oraz narożników w wersji prawo lub lewostronnej. Dodatkowo szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli dopasować wygląd mebla do indywidualnych preferencji. Kolekcja SEMPRE zachwyca swoją formą i funkcjonalnością, co świadczy o jej niezaprzeczalnych walorach.

POZNAJ SEMPRE- naszą nową kolekcję o regularnej formie z elektrycznym wysuwem siedziska aż na 60 cm. Nie daj się zwieść prostym liniom. SEMPRE to spełnienie marzeń. Narożnik SEMPRE świetnie nadaje się do wspólnego wypoczynku z całą rodziną albo do doskonałego relaksu w pojedynkę.