Space

Klasyka, elegancja, funkcjonalność

Space

Uwij domowe gniazdko z kolekcją Space

Stworzyliśmy kolekcję Space, po to, abyś na nowo mógł cieszyć się swoją domową przestrzenią. Wygodne siedziska i komfortowa przestrzeń do spania zachęcają do długich rozmów w gronie rodziny.

Wybierz moduły tak aby cieszyć się spersonalizowanym meblem.

Co wyróżnia kolekcję Space

Comfortable sleeping function

Turn the daily rest area into a comfortable place to sleep.

Two types of mattresses

Choose the comfort that's right for you and enjoy a blissful sleep.

Two types of legs

Choose wooden or chrome legs that will emphasize the character of your home interior.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Oaza Twojego domu  

Tworząc kolekcję Space, myśleliśmy o rodzinie i o tym, jak ważna jest wygodna przestrzeń w ich codziennym życiu. Tworząc komfortowe meble, dajemy Ci miejsce do budowania więzi z najbliższymi.  

Klasyka, elegancja, funkcjonalność 

Nawet najbardziej wymagający domownicy zakochają się w kolekcji Space, która została stworzona dla rodziny. Duże, wygodne siedziska, miękkie poduszki oparciowe i do wyboru 2 rodzaje boków, zapewnią wygodne miejsce na długie rozmowy przy gorącej herbacie.

Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność w codziennym życiu, dlatego nasze meble z kolekcji Space wyposażyliśmy w dodatkową funkcję spania. Wygodna sofa lub narożnik w kilka chwil mogą zamienić się w komfortowe łóżko dla Twoich domowników oraz gości. Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania? Skorzystaj z dużego pojemnika na pościel i przechowaj tam dodatkową kołdrę lub inne, rzadko używane przedmioty.

Klasyka w domowym wydaniu  

Niezależnie od tego, czy urządziłeś dom w stylu klasycznym, minimalistycznym czy loftowym, meble z kolekcji Space idealnie dopasują się do wnętrza Twojego mieszkania, tworząc z nim integralną całość

Delikatne przeszycia, chromowane lub drewniane nogi oraz duże i wygodne poduchy oparciowe będą stanowiły nie tylko modny dodatek, ale również doskonałą bazę do kolejnych zmian. Masz ochotę na odrobinę kontrolowanego szaleństwa? Połącz dwie, wybrane przez siebie tkaniny i stwórz własne, osobiste meble.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Space leafet
371.78 KB