Małe łóżka na każdą kieszeń

W każdym domu jednym z ważniejszych mebli jest łóżko. Ciężko przecież wyobrazić sobie brak możliwości wygodnego położenia się po ciężkim dniu w pracy. Stanowi ono epicentrum domowych spotkań, a także część strefy relaks czy placu zabaw dla dzieci. Będąc jednak na etapie poszukiwań po wpisaniu w wyszukiwarkę „małe łóżka” wyświetla się setka propozycji, z których trudno wybrać tę właściwą. Dużą przeszkodą bywa wygórowana cena, na szczęście u nas każdy znajdzie meble mieszczące się w budżecie. Do wyboru masz zarówno małe łóżka, jak i te nieco większe. Oczywiście gdy przestrzeń nie pozwala na postawienie „królewskiego łoża”, trzeba szukać innych rozwiązań.

Łóżka do sypialni małe, ale funkcjonalne

Wiele osób szuka sposobów, by zaoszczędzić nieco wolnej przestrzeni. Nie wszyscy jednak wiedzą, że małe łóżko może być bardzo funkcjonalne. Poza tym, że zajmuje mniej miejsca, z powodzeniem pełni także rolę schowka. Zastanawiasz się jak to możliwe? Otóż wybierając nasze łóżka do sypialni małe możesz zdecydować się na opcję z pojemnikiem. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywanie. Możesz w nim umieścić nie tylko pościel, ale także przedmioty, z których na co dzień nie korzystasz, ale chcesz je mieć zawsze pod ręką.

Wygodne małe łóżko, czyli komfort w każdym calu

Człowiek spędza w łóżku jedną trzecia swojego życia. To właśnie na nim jemy, czytamy książki, odpoczywamy, oglądamy filmy oraz śpimy. Jak więc widać warto podejść świadomie do wyboru odpowiedniego mebla, bowiem każdy, nawet najdrobniejszy element, może mieć znaczenie. U nas dostępne są wygodne małe łóżka z zagłówkiem, który nie tylko świetnie wygląda, ale także zapewnia komfort podczas użytkowania. Idealnie sprawdzi się on dla osób lubiących czytać przed snem lub przeglądających informacje na laptopie. To rozwiązanie również dla tych, którzy weekendowe wieczory spędzają na oglądaniu filmów.

Poza wyborem samego łóżka ważny jest również materac. To od niego w głównej mierze zależy jakość Twojego snu.

Eleganckie małe łóżka dopasowane do każdego stylu

Pomysłów na aranżacje przestrzeni jest wiele. Niektórzy zachowują spójność w całym domu, inni stawiają na różnorodność. Niezależnie jednak od tego, czy pomieszczenie, gdzie stanąć ma małe łóżko, jest w stylu skandynawskim, glamour, czy rustykalnym w Wajnert znajdziesz meble odpowiadające Twoim potrzebom i wymaganiom. U nas nawet najbardziej wymagający Klienci mile się zaskoczą.

Jak wybrać idealne, eleganckie małe łóżko? Na początek zastanów się, czym dla Ciebie jest określenie małe, ponieważ do wyboru masz wielkości:

  • 140 x 200 cm,
  • 160 x 200 cm,
  • 180 x 200 cm.

Kolejną ważną kwestią jest wybór materiału. W naszej kolekcji dostępnych jest mnóstwo tkanin, a wśród nich:

  • miękka o właściwościach antybakteryjnych tkanina Spirit,
  • przytulna tkanina szenilowa Flash o właściwościach łatwo czyszczących,
  • nagrodzona Złotym Medalem dzianina Zoya, odporna na zabrudzenia oraz przyjazna zwierzętom,
  • odporna na plamy i wnikanie płynów tkanina Rene.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas łóżko idealnie wpisujące się w klimat domu czy mieszkania.