Poszukujesz nietuzinkowych mebli tapicerowanych, charakteryzujących się wyjątkowym designem, które doskonale podkreślą indywidualny charakter Twojego mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim? Koniecznie zerknij na ofertę salonu meblowego mieszczącego się przy ul. Słowackiego 221. W punkcie DEKORATOR znajdziesz wyjątkowe i niepowtarzalne propozycje narożników tapicerowanych, dostępnych w nowoczesnych i klasycznych formach, które z pewnością dodadzą wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu!

Komfortowe i funkcjonalne narożniki w Piotrkowie Trybunalskim

Kątowa sofa do salonu stanowi doskonałe rozwiązanie, wyprzedzając swoje konkurencyjne odpowiedniki. Tego typu meble charakteryzują się nie tylko oszczędnym użyciem przestrzeni, ale także imponującą pojemnością. Większość dostępnych modeli z tej kategorii można łatwo rozłożyć, co sprawia, że są idealnym wyborem do użytku jako wygodne łóżko w niewielkich mieszkaniach jednopokojowych lub jako miejsce do okazjonalnego spania dla gości. Wiele z tych opcji zostało dodatkowo wyposażonych w praktyczne pojemniki na pościel lub sezonowe ubrania.

wygodne narożniki

Rozkładane narożniki z funkcją spania w Piotrkowie Trybunalskim

Kto nie marzy o tym, aby po dniu pełnym nauki czy pracy zrelaksować się na kanapie, swobodnie wyprostować nogi i zapomnieć o codziennych trudach? Narożniki Wajnert dostępne w Piotrkowie Trybunalskim z pewnością spełniają te oczekiwania, zwłaszcza ze względu na przestrzeń, jaką oferują. Jednym z kluczowych powodów, który powinien przekonać Cię do zakupu sofy, jest niezrównany komfort wynikający z większego metrażu mebla po rozłożeniu z podnóżkiem. Oczywiście, relaks to nie jedyne kryterium przy wyborze narożnika. Co więc zrobić, gdy oczekujemy od wyposażenia, aby również spełniało rolę łóżka dla gospodarzy lub gości? Na szczycie listy oczekiwań powinny się znajdować niewątpliwie narożniki w Piotrkowie Trybunalskim z funkcją spania, zwane potocznie „małymi rogówkami”. Ich cel jest jasny, domownicy pragną mieć dostęp do dodatkowego mebla wypoczynkowego tylko wtedy, gdy jest to konieczne, unikając tym samym zajmowania cennego miejsca, zwłaszcza w mniejszych domach bez dodatkowej sypialni. Proste w obsłudze systemy rozkładania mebli typu DELFIN, pozwalają w zaledwie kilka sekund cieszyć się pełnowymiarową powierzchnią do spania, gwarantując tym samym wygodę mieszkańcom i funkcjonalność mebla.

Rodzaje kształtów narożników w Piotrkowie Trybunalskim

Pierwsza grupa narożników, czyli mebli wypoczynkowych w formie litery L, doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki nim nawet ograniczony metraż salonu nie stanowi przeszkody w stworzeniu komfortowej strefy relaksu. Osoby poszukujące tego rodzaju narożników zazwyczaj dbają o efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do pokoi o mniejszych wymiarach. Przy urządzaniu wnętrza, zwracają także uwagę przede wszystkim na funkcjonalność mebla, tak, aby był on także wygodną kanapą, która przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Z kolei, narożniki w Piotrkowie Trybunalskim w kształcie podkowy, zwane również literą U lub C, doskonale sprawdzają się w przestronnych salonach, gdzie można pozwolić sobie na większą swobodę w aranżacji przestrzeni. Narożnik w kształcie U nie dominuje nad pokojem dziennym swoimi rozmiarami, zwłaszcza jeśli wybieramy nowoczesne warianty. A dzięki trzem obszarom do siedzenia, pomieści znacznie więcej gości niż konkurencyjne opcje przypominające literę L. Tego typu narożniki w Piotrkowie Trybunalskim stanowią więc idealne rozwiązanie dla licznych rodzin, które cenią wspólnie spędzone chwile.

Na rynku dostępne są także designerskie modele zarówno prawo-, jak i lewostronne, z opcją dodatkowych puf i oparć, charakteryzujące się rozłożystością, ale jednocześnie utrzymane w eleganckim stylu. Doskonale prezentują się w m.in.:

  • przestronnych salonach z dużymi oknami,
  • obszernych mieszkaniach z antresolą.

Co więcej, wiele z tych sof w Piotrkowie Trybunalskim wyposażonych jest w pojemniki na pościel, które pełnią funkcję dodatkowych schowków na rzeczy rzadziej używane.

piękny narożnik

Salon meblowy w Piotrkowie Trybunalskim

Zapraszamy do inspirującego świata mebli w salonie meblowym w Piotrkowie Trybunalskim!

Salon Meblowy DEKORATOR

Dystrybutor Premium

ul. Słowackiego 221

97-300 Piotrków Trybunalski