Modułowe i rozkładane narożniki w Toruniu!

Jeżeli poszukujecie komfortowych oraz eleganckich narożników w Toruniu, idealnie dopasowanych do Waszych indywidualnych potrzeb, to to zajrzyjcie w dwa miejsca koniecznie. Salon meblowy LORENS na ul. Targowa 41 oraz Salon meblowy APLAUZ na ul. Lewela 33 – tu znajdziecie szeroki wybór narożników modułowych oraz rozkładanych modeli. Dostępne są zarówno różnorodne opcje kolorystyczne, typu Castel, Wave, Davos, jak i typy obić, takie jak Easy Clean, Petfriendly, Water Repellent. A wszystko po to, byście mogli swobodnie dostosować meble do swojego gustu!

narożnik modułowy

Zalety modułowych narożników w Toruniu

Funkcjonalne, modułowe narożniki w Toruniu oferują wiele możliwości personalizacji w kwestii jego ułożenia oraz wykorzystania. Składający się z kilku elementów mebel pozwala na dowolne łączenie go z innymi kompletami wyposażenia, umożliwiając dostosowanie wyglądu narożników do indywidualnych preferencji użytkownika. Innowacyjny system modułowy odpowiada na oczekiwania klientów, którzy pragną uniknąć ograniczeń narzucanych przez producenta w ramach konkretnego układu mebla (U, lewy, prawy). Decydując się na funkcjonalną, modułową sofę, to Wy macie kontrolę nad jej ostatecznym kształtem. Możecie zatem określić na przykład, z której strony znajdzie się szezlong, czyli dłuższa część narożnika. W naszym asortymencie znajdziesz także narożniki z pojemnikiem na pościel, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność sofy. Ponadto, oferowane w Toruniu nasze modułowe meble najczęściej umożliwiają regulację zagłówków oraz podłokietników. Niezależnie od miejsc, w których planujecie umieścić produkty z salonów mebli w Toruniu, macie możliwość stworzenia aranżacji, która idealnie wpisze się w Waszą przestrzeń.

narożnik modułowy

Przykładowe rodzaje modułowych narożników w Toruniu

Nasza oferta modułowych narożników z pewnością zadowoli miłośników nowoczesnego designu. Ciemne sofy z tkaniny ekologicznej, które są wyprodukowana z materiałów pochodzących z recyklingu, to niezwykle urokliwe i eleganckie meble. Doskonale sprawdzą się jednocześnie w przestronnym salonie, jak również nowoczesnym biurze. Szczególnie imponująco prezentują się w wersji Mystic 214 (grafit) z obiciem ze skóry jak na przykład model Barcelona. Z kolei narożniki w Toruniu wyposażone w system rozkładania DELFIN umożliwiają szybką oraz łatwą transformację mebla w komfortowe łóżko. Wielostopniowa regulacja zagłówków pozwala dostosować sofę do indywidualnych preferencji. Całość mogą uzupełniać niskie, metalowe nóżki, stanowiące stylowy kontrast do miedzianego obicia. Dobrym przykładem może być tutaj narożnik z funkcją spania Avivo w kolorze Vocal 1 (rudy). Kolejnym atrakcyjnym meblem modułowym w salonach mebli w Toruniu są narożniki wyróżniające się swoją subtelnością i elegancją. To minimalistyczne modele, pozbawione zbędnych ozdobników, które mimo swej prostoty prezentują się fantastycznie oraz zapewniają wygodę użytkowania. Elastyczna pianka i sprężyny faliste w sofie Rio gwarantują przyjemny odpoczynek po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni.

Narożniki w Toruniu nawet do małych pokoi dziennych

Jeśli poszukujecie nowoczesnych narożników w Toruniu do niewielkiego salonu, z łatwością znajdziecie w naszej ofercie coś idealnego dla siebie. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór mebli w Toruniu, nawet o rozmiarach do 250 cm szerokości i 106 cm głębokości, dostosowanych do mniejszych przestrzeni, jak na przykład narożnik Amsterdam. W przypadku bardzo ograniczonych pomieszczeń mamy do zaoferowania piękne oraz wygodne narożniki z funkcją spania, typu Haiti w kolorze Tivoli 37. Małe pokoje dzienne nie oznaczają jednak konieczności rezygnacji z dodatkowych funkcji. W asortymencie salonów mebli w Toruniu znajdziecie również narożniki Wajnert z wysuwanym siedziskiem. Ostatnio cieszy się dużą popularnością narożnik Misty, idealny dla osób pracujących zdalnie, które czasem przenoszą się z biurka na kanapę wraz z komputerem.

Lokalizacje dobrych salonów mebli w Toruniu

Zapraszamy do odkrywania asortymentu naszych mebli w Toruniu, gdzie prezentujemy unikalne kolekcje, inspirujące aranżacje i wysoką jakość naszych narożników!

Salon Meblowy LORENS

Dystrybutor Premium

ul. Targowa 41

87-100 Toruń

Salon Meblowy APLAUZ, GALERIA AMC

Dystrybutor Premium

ul. Lelewela 33

87-100 Toruń