Austin

Stwórz niezapomniany mebel dowolnie łącząc tkaniny

Austin

Stwórz niezapomniany mebel dowolnie łącząc tkaniny

Austin

Stwórz niezapomniany mebel dowolnie łącząc tkaniny

Austin

Stwórz niezapomniany mebel dowolnie łącząc tkaniny

Austin

Stwórz niezapomniany mebel dowolnie łącząc tkaniny

Austin

Możliwość kreowania własnej przestrzeni

Stworzyliśmy kolekcję Austin, która wyróżnia się oryginalnością i nowoczesnością. Jej funkcjonalne sofy, można ustawiać, zestawiać, przystawiać i przestawiać do woli. Niezwykła wartość sof wynika właśnie z tej nieograniczonej niczym możliwości kreowania własnej przestrzeni. Chcieliśmy, aby ta kolekcja była symbolem innowacyjności, dlatego wprowadziliśmy możliwość łączenia tkanin oraz samodzielnego wyboru boków. Wielbiciele tradycyjnych rozwiązań, z całą pewnością również znajdą coś dla siebie.

Co wyróżnia kolekcję Austin

Dwa boki do wyboru

Postaw na oryginalność i nie daj się nudzie

Funkcja spania

Ulubiony mebel w kilka chwil może stać się wygodnym łóżkiem dla Twoich gości.

Możliwość łączenia tkanin

Wybierz dwie tkaniny, z których stworzysz niepowtarzalną sofę lub narożnik.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Zaszalej z kolekcją Austin  

Lubisz oryginalne rozwiązania? Od teraz możesz puścić wodze fantazji i stworzyć własne, niepowtarzalne meble. Narożnik zbudowany z zestawionych dwóch sof, oryginalne wykończenia oraz połączenie dwóch tkanin to wszystko, aby opisać kolekcję Austin. 

Funkcjonalność i nowoczesność

Kto powiedział, że funkcjonalność nie może iść w parze z dobrym designem i nowoczesnością? Tworząc kolekcję Austin, przełamaliśmy wszystkie stereotypy. Meble zostały wyposażone w funkcję spania, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w domach, w których nie ma tzw. strefy gościnnej, a dodatkowy pojemnik ułatwi przechowywanie.  

Dla wygody kolekcja została wyposażona również w luźne poduszki oparciowe, które mogą zostać wypełnione pianką lub pierzem. Sofy posiadają ruchomy podłokietnik, który przyda się wszystkim tym, którzy oczekują komfortu i podparcia ręki np. podczas czytania. To rozwiązanie wyjątkowo wygodne, gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo kolekcja daje możliwość koordynacji poduch – ich wykonanie w różnych wzorach i kolorach tkanin pozwala osiągnąć wymarzony efekt.   

Ale to nie koniec możliwości mebli AUSTIN. Kolekcja daje możliwość wybrania pojedynczych sof, z możliwością wyboru rodzaju boku, w dwóch szerokościach. Innowacyjność wymaga odważnych kroków, dlatego postanowiliśmy stworzyć meble, które samodzielnie skonfigurujesz. Wolnostojące sofy, pozwolą Ci dopasować mebel do każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia.  

Wygląd, którego nie zapomnisz

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest estetyka wnętrz, w których przebywamy. Tworząc meble, codziennie staramy się, aby dopasowały się one do Waszych domów oraz spełniły wszystkie, nawet najbardziej surowe wymagania. Sofy z kolekcji Austin zachwycają swoją kreatywną formą, którą na próżno szukać w sieciowych sklepach.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest estetyka wnętrz, w których przebywamy. Tworząc meble, codziennie staramy się, aby dopasowały się one do Waszych domów oraz spełniły wszystkie, nawet najbardziej surowe wymagania.

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Austin
3.64 MB