Avivo

Postaw na funkcjonalność i intrygujący design

Avivo

Postaw na funkcjonalność i intrygujący design

Avivo

Postaw na funkcjonalność i intrygujący design

Avivo

Wyrafinowana forma i styl

Kolekcję Avivo stworzyliśmy z myślą o miłośnikach domowego odpoczynku. Niebanalna linia oraz proste rozwiązania sprawiły, że narożniki idealnie dopasują się do każdej aranżacji. Dużą uwagę skupiliśmy na dodatkowych funkcjach, które w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami mebla, tworzą rozwiązanie stworzone do codziennego wypoczynku.

Co wyróżnia kolekcję Avivo

Kompaktowe rozmiary

Nawet w niewielkim mieszkaniu nie musisz rezygnować z wygodnego narożnika.

Funkcja spania

Stwórz wygodne miejsce dla swoich gości.

Ruchome zagłówki

Ciesz się jeszcze większym komfortem.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Wygoda w Twoim domu

Brak miejsca od teraz nie jest przeszkodą. Kolekcja Avivo odmieni wnętrze Twojego domu, nie zabierając dodatkowego miejsca. Pozwól sobie na rozpieszczenie, tworząc idealne miejsce do codziennego relaksu.

Funkcjonalność i design

Wychodzimy z założenia, że dobry design nie tylko może, ale przede wszystkim powinien iść w parze z funkcjonalnością, dlatego nasze narożniki wyposażyliśmy w funkcję spania. Niewielkie mieszkanie i brak strefy gościnnej, od teraz nie będzie przeszkodą do długich, wspólnych wieczorów spędzonych w gronie rodziny czy przyjaciół. Pomyśleliśmy też o dodatkowym miejscu do przechowywania, jakim jest pojemnik na pościel czy koce.

Lubimy niebanalne rozwiązania, dlatego tworząc kolekcję Avivo postawiliśmy na wyróżniający styl i formę. Chociaż meble będą się świetnie prezentować zarówno w minimalistycznym wnętrzu, jak i tym pełnym barw i zdobień.

Komfort użytkowania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dom to nie tylko meble, a przede wszystkim ludzie, którzy w nim mieszkają. Pamiętając o tym, umożliwiliśmy opcję samodzielnego doboru wybranej tkaniny. Niezależnie od tego, czy jesteś alergikiem, czy posiadasz w domu rozbrykanego czworonoga, kolekcja Avivo dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i materiałów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
ULOTKA AVIVO
388.95 KB