Glame

Poznaj kolekcję, która nada nowego znaczenia nocnej regeneracji

Glame

Daj się porwać w krainę marzeń razem z kolekcją Glame.

Jeśli marzysz o łóżku, które przeniesie Cię w krainę marzeń, pozwoli odpocząć w ciągu dnia, a wieczorem ułoży Cię do snu, to właśnie je znalazłeś. Poznaj kolekcję Glame. 

Co wyróżnia kolekcję Glame

Trzy wymiary snów

Dopasuj rozmiar swojego nowego łóżka do wielkości sypialni.

Dodatkowe opcje

Wybierz łóżko z pojemnikiem lub bez.

Przytulny design

Wyjątkowo miękki zagłówek pomoże Ci się zrelaksować.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Marzenia senne w Twoim domu  

Kto z nas nie lubi pięknych snów? Kładąc się spać na łóżku Glame, Twoje ciało i głowa odpoczną. Koniec z trudnymi nocami i ciężkimi porankami.  

Klasyka, elegancja, design  

Tworząc kolekcję Glame zadbaliśmy o to, aby swoim designem wyróżniała się na tle innych kolekcji. Pikowany, miękki zagłówek może nie tylko pełnić funkcję przyjemnego oparcia, ale również stanowić znak rozpoznawczy Twojej sypialni.  

Łóżko stanowi swoisty schron dla dorosłych i dzieci. To w nim najchętniej spędzamy wolne poranki, tutaj jemy pyszne śniadania i oglądamy ulubione seriale. Dlatego nie możemy zgadzać się na żadne kompromisy. Łóżko musi być wygodne i komfortowe oraz urzekać nas swoim wyglądem.  

Sypialnia na lata  

Decydując się na eleganckie i proste meble, zyskujesz pewność, że na długo nie wyjdą one z mody. Nawet jeśli zmienisz kolor ścian w sypialni lub postanowisz zmienić jej aranżacje przy pomocy dodatków, łóżko w dalszym ciągu będzie stanowiło serce tego pomieszczenia. Dlatego ważne jest, aby spełniało Twoje wszystkie wymagania, nie tylko te estetyczne, ale również ergonomiczne.  

Mając to na uwadze, wyposażyliśmy nasze łóżka w opcjonalny pojemnik na pościel, który pomoże Ci w przechowywaniu mniej potrzebnych rzeczy. Dodatkowo umożliwiliśmy Ci wybór konkretnego rodzaju nóżek w zależności od wybranego modelu łóżka.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
690.16 KB