Life

Oryginalnie piękna i bezsprzecznie designerska

Life

Oryginalnie piękna i bezsprzecznie designerska

Life

Oryginalnie piękna i bezsprzecznie designerska

Life

Nie lubisz banalnych rozwiązań? Wybierz modułową kolekcję Life

Kolekcję Life stworzyliśmy z myślą o wielbicielach oryginalnego stylu. Mocne, pikowane przeszycia, designerskie nóżki i komfort, sprawiają, że stanowi ona wytworny punkt reprezentacyjny w każdym salonie.  

Co wyróżnia kolekcję Life

Oryginalna estetyka

Mocne przeszycia i wyraźne kolory uwidocznią designerski styl Twojego salonu.

Cztery rodzaje nóg

Wybierz te, które najbardziej pasują do wnętrza Twojego domu.

Kolekcja modułowa

Skorzystaj z gotowych modułów i ułóż je po swojemu.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Piękna funkcjonalność  

 Dopasuj kolekcję Life do własnych potrzeb. Regulowane zagłówki, funkcja spania, pojemniki oraz gotowe moduły pomogą Ci stworzyć komfortowe miejsce do wypoczynku,  

Oryginalność, komfort, design  

Z kolekcją Life nie możesz iść na kompromis. Oryginalnie piękna i bezsprzecznie designerska zachwyci swoim wyglądem wszystkich domowników oraz zaproszonych gości.  

Wiemy, że fascynująca estetyka to nie wszystko, dlatego kolekcję Life wyposażyliśmy w niezwykle wygodne siedziska oraz regulowane zagłówki. A wyjątkowy komfort pozwoli Ci odpocząć wygodnie podczas czytania ulubionej książki czy serialu. Niektóre moduły uzupełniliśmy o funkcję spania, dzięki czemu Twoi goście będą mogli cieszyć się wygodnym i komfortowym snem.  

Pokochaj swój dom  

Wymarzone wnętrze to nie tylko piękno i funkcjonalność, ale też Twoje odczucia związane z przebywaniem w danym miejscu. Tworząc naszą kolekcję, dołożyliśmy wszelkich starań, aby stanowiła ona ważny element Twojego domu.  

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości materiałów i surowców, z których wykonywane są nasze meble. Kolekcja Life dostępna jest również w skórze, dzięki czemu świetnie podkreśli charakter salonów czy domowych gabinetów. Dodatkowo możliwość wyboru jednego z czterech rodzajów nóg, da Ci możliwość personalizacji mebla.  

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Life
2.26 MB