Oland

Stwórz strefę relaksu w ocieplonym stylu skandynawskim

Oland

Stwórz strefę relaksu w ocieplonym stylu skandynawskim

Oland

Skandynawski styl jeszcze nigdy nie był tak przytulny

Kolekcję Oland stworzyliśmy z myślą o wielbicielach skandynawskiego minimalizmu. Proste formy, jasne tkaniny i naturalne wykończenia jeszcze nigdy nie były tak urokliwe, jak do tej pory.  

Co wyróżnia kolekcję Oland

Skandynawski design

Jasność, prostota i minimalizm, doskonale łączą się w kolekcji Oland.

Ozdobna lamówka

Delikatne pikowanie i dyskretna lamówka przyciąga uwagę wszystkich domowników.

Drewniana noga

Naturalne wykończenia to baza skandynawskiego stylu.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Wyjątkowa strefa odpoczynku  

Kolekcja Oland zabierze Cię na daleką północ, zapewniając wysoki komfort wyjazdu. Miękkie poduszki oparciowe i wygodne siedziska, pozwolą Ci na nowo odkryć wyjątkową strefę relaksu w swoim salonie.  

Nowoczesność, elegancja, klasyka 

Tworząc kolekcję Oland, położyliśmy nacisk na to, aby mimo prostoty uwodziła ona swoim ciepłem i przytulnością. Styl skandynawski już od kilku lat króluje zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach, dlatego niezbędne było stworzenie kompozycji doskonałej, która dopasuje się do obu styli. Poduszki oparciowe oznaczone delikatnym pikowaniem nadają indywidualnego stylu całej kolekcji.

Wiemy, że komfort nie jedno ma imię. Tworząc meble, dołożyliśmy wszelkich starań, abyś bez skrępowania mógł na nich odpocząć.

Skandynawska funkcjonalność  

Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność mebli tapicerowanych. Mając to na uwadze, stworzyliśmy narożniki i sofy z funkcją spania, które w kilka chwil mogą zamienić się w wygodne łóżka dla Twoich gości. Masz niewiele miejsca? Pomyśleliśmy też o pojemnikach na pościel, które ułatwią Ci przechowywanie rzadko używanych przedmiotów.  

Wśród gotowych elementów kolekcji Oland, znajdziesz sofy i narożniki bez funkcji spania oraz wygodny puf i fotel. Stworzone z wytrzymałych materiałów, mogą stanowić dopełnienie kolekcji znajdującej się w salonie, ale też pełnić funkcję samodzielnych mebli.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Oland
359.17 KB