Orlando

Zamieszkaj w wymarzonym wnętrzu, łącząc moduły w idealne zestawy

Orlando

Zamieszkaj w wymarzonym wnętrzu, łącząc moduły w idealne zestawy

Orlando

Zamieszkaj w wymarzonym wnętrzu, łącząc moduły w idealne zestawy

Orlando

Zakochaj się w kolekcji modułowej Orlando

Wybierz kolekcję Orlando i samodzielnie skomponuj własny mebel. Różne rodzaje boków i nóg pozwolą Ci w pełni spersonalizować jego wygląd.  

Co wyróżnia kolekcję Orlando

Kolekcja modułowa

Skorzystaj z gotowych modułów i funkcjonalności, ułóż je po swojemu.

Funkcja spania

Wystarczy chwila, by strefę relaksu zamienić w wygodne łóżko.

Wyjątkowa miękkość

Wybierz komfort siedzenia i oparcia, poczuj wyjątkową miękkość kolekcji Orlando.

galeria
galeria
galeria
galeria

Wygodne łóżko w salonie  

Tworząc kolekcję Orlando położyliśmy duży nacisk na funkcjonalność. Narożnik został wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik na pościel, dzięki czemu teraz nie tylko z łatwością przechowasz mniej potrzebne rzeczy, ale również zaoferujesz wygodny nocleg swoim gościom.  

Nowoczesność, modułowość, personalizacja 

Ostateczny wygląd mebli z kolekcji Orlando zależy od indywidualnego upodobania domowników. Trzy rodzaje boków i nóg oraz szeroka gama dobrej jakości tkanin, sprawiają, że może ona nabrać niepowtarzalnego charakteru.  

Brak miejsca w domu nie jest problemem przy kolekcji modułowej. Tutaj możesz samodzielnie skomponować swój mebel, korzystając z gotowych elementów. Jego długość i szerokość będzie teraz zależała tylko od modułów, które wybierzesz.  

Zamieszkaj w wymarzonym domu  

Wymarzone wnętrze składa się z idealnie dobranych mebli i dodatków. Wiedząc, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie, stworzyliśmy więc kolekcję modułową, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.  

Opcja wyboru boków, mobilne zagłówki, funkcja spania czy wyjątkowy komfort to tylko niektóre z zalet kolekcji Orlando. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć i zamieszkaj w wymarzonym domu.  Dobierz modyły do swoich potrzeb

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka oRLANDO
445.63 KB