Rea

Idealna kolekcja do sypialni, w której potrzeba nietuzinkowych rozwiązań

Rea

Zakochaj się w oryginalnej kolekcji REA

Twoja sypialnia powinna być miejscem, do którego chętnie wrócisz po długim, męczącym dniu. Tworząc kolekcję REA, daliśmy Ci więc przestrzeń do nietuzinkowych rozwiązań, które sprawią, że od nowa zakochasz się w swojej sypialni.  

Co wyróżnia kolekcję Rea

Dodatkowe opcje

Wybierz łóżko z dodatkowym pojemnikiem na pościel.

Oryginalny design

Postaw na nietuzinkowe rozwiązania.

Uniwersalne nogi

Wybierz nogi drewniane lub metalowe, które idealnie dopasuje się do wnętrza Twojej sypialni.

galeria
galeria
galeria
galeria

Niecodzienne rozwiązania  

Lubimy wyzwania, dlatego z chęcią tworzymy kolekcje, które wyróżniają się oryginalną bryłą. REA powstała z myślą o wielbicielach klasycznych rozwiązań, którzy szukają powiewu nowości.  

Klasyka, nowoczesność, oryginalność  

Nie chodzimy na ustępstwa i nie uznajemy kompromisów, dlatego tworząc kolekcję REA, nie mogliśmy przedłożyć klasycznej estetyki nad oryginalność i nowoczesność. Nietuzinkowe bryły, ciekawe przeszycia i ozdobne pikowania, dodały nutki szaleństwa do eleganckiego stylu kolekcji.  

Wyraź swój charakter za pomocą mebli. Dom, w którym mieszkasz, powinien być miejscem, który w najlepszym stopniu oddaje Twój styl. Boisz się odważnych brył? Pamiętaj, że zawsze możesz wyciszyć je przy pomocy miękkich i gładkich tkanin.  

Zakochaj się w swojej sypialni   

Doskonale rozumiemy, jak ważną rolę odgrywa sypialnia w Twoim domu. Często, jest to jedyne pomieszczenie, gdzie możesz zaznać odrobiny ciszy i ukojenia, schować się przed całym światem z kubkiem gorącej herbaty i ulubioną książką w ręku.  

Zadbaj więc o to, aby stała się ona miejscem, do którego chętnie będziesz wracać. Niech spełni wszystkie Twoje wymagania, nawet te najbardziej przyziemne. Masz za mało miejsca do przechowywania? Wybierz model z dodatkowym pojemnikiem na pościel i schowaj w nim wszystko to, czego na co dzień nie używasz.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Łóżka
690.16 KB