Reggio

Nadaj swojemu wnętrzu wyrazistości i dodaj koloru

Reggio

Nadaj swojemu wnętrzu wyrazistości i dodaj koloru

Reggio

Nadaj swojemu wnętrzu wyrazistości i dodaj koloru

Reggio

Poznaj wyjątkowość kolekcji Reggio

Lekka forma, duże poduchy oparciowe i kontrastowe przeszycia, sprawiają, że kolekcja Reggio jest niezwykle wyjątkowa. Idealna zarówno dla dużych, jak i małych rodzin, wprowadzi urzekający klimat do Twojego domu.

Co wyróżnia kolekcję Reggio

Przesuwne oparcia

Wystarczy chwila, aby stworzyć sobie strefę relaksu.

Ozdobna rama

Postaw na nowoczesną lekkość.

Wyjątkowy komfort

Zaproś przyjaciół i ciesz się z wypoczynku.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Kolekcja do zadań specjalnych

Wyobraź sobie miejsce, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu pracy, napijesz się gorącej kawy czy spędzisz czas ze swoimi dziećmi. Mebel, który otuli Cię swoją miękkością i pozwoli Ci zapomnieć o troskach dnia codziennego. Kolekcja tak wyjątkowa, że nie sposób wyobrazić sobie, jak wyglądał Twój dom bez niej. 

Oryginalność, nowoczesność, elegancja

Salon stanowi serce każdego domu. To właśnie tutaj często spożywamy posiłki, pracujemy, oglądamy filmy czy cieszymy się swoim towarzystwem. Jest to wyjątkowe wnętrze, które zasługuje na specjalne traktowanie. Właśnie dlatego powstała kolekcja Reggio.

Wiemy, że komfort nie jedno ma imię. Tworząc meble, dołożyliśmy wszelkich starań, abyś bez skrępowania mógł na nich odpocząć. Wygodne, regulowane oparcia, pozwolą Ci zająć dogodną pozycję niezależnie od tego, co robisz.

Postaw na akcenty

Wiemy, jak ważna jest estetyka, dlatego tworząc kolekcję Reggio, postawiliśmy na charakterystyczne dodatki. Metalowa rama nadaje lekkości i sprawia, że doskonale dopasuje się do nowoczesnych wnętrz, a ozdobne boki, możesz wyeksponować w taki sposób, jaki tylko chcesz.

Kontrastowe przeszycia dodają kolekcji indywidualnego stylu niezależnie od tego, jaki kolor tkaniny wybierzesz. W naszej ofercie znajdziesz materiały przyjazne zwierzętom, bezpieczne dla dzieci, a także te polecane dla alergików. Meble w Twoim domu mogą być nie tylko piękne, ale również funkcjonalne.

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
151.45 KB