Tango

Kolekcja, z która nie musisz iść na żaden kompromis

Tango

Uwiedź swoje zmysły kolekcją Tango

Stworzyliśmy kolekcję Tango z zamysłem intensywnego pobudzenia zmysłów. Postawiliśmy na lekki design, nowoczesne tkaniny oraz niezwykłą elastyczność w aranżacji. Dzięki temu ta kolekcja nadaje klimat małym i dużym wnętrzom. A gdy będzie trzeba, sofa lub narożnik z funkcją spania zamienią się w przytulne łóżko, w którym zregenerujesz siły po ciężkim dniu. Wykreuj mebel idealny dla Ciebie.

Co wyróżnia kolekcję Tango

Kolekcja modułowa

Skorzystaj z gotowych modułów i układaj po swojemu.

Przesuwane oparcia

Wystarczy parę chwil, aby zmienić miejsce pracy w strefę relaksu.

Ruchomy bok

Pozwala na zajęcie wygodnej pozycji w zależności od tego, co robisz

Przestrzenna lekkość

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Przestrzenna lekkość 

Czasami zmiany są trudne. Inaczej jest w przypadku naszych mebli wypoczynkowych Tango, które mogą szybko zmienić oblicze. W kilka chwil możesz stworzyć przestrzeń pełną relaksu za pomocą ruchomych boków oraz mobilnych zagłówków. Jaką pozycję wybierzesz dla siebie? 

Design, nowoczesność, funkcjonalność  

Nawet najbardziej wymagający domownicy zachwycą się kolekcją Tango. Jak nie pokochać mebli, przy których nie musisz iść na kompromis? Łatwość z jaką możesz połączyć poszczególne moduły w wymarzoną całość, jest nieoceniona. Dodajmy do tego unikalną na polskim rynku jakość materiałów – i już możesz cieszyć się komfortem przez długi czas. A nowoczesna kolorystyka pozwoli nadać ton przestrzeni – indywidualny, dynamiczny, a może minimalistyczny? 

Różnimy się między sobą tym, jak pracujemy i wypoczywamy. Czasem jedna sofa ma wiele zastosowań. Dla jednych to najlepsze miejsce pracy, dla innych to idealne miejsce na czytanie. Mamy na to rozwiązanie – zmienna głębokość siedziska, regulowane boki czy mobilny zagłówek. Kilka minut wystarczy, by urządzić sobie wyjątkowe miejsce. 

Użytkowanie bezproblemowe 

Wymarzone wnętrze to więcej niż wygląd mebla. To suma doznań, jakie odczuwasz siadając, czy kładąc się oraz czując przyjemność materiału. Doskonale o tym wiemy, dlatego meble tapicerowane z kolekcji Tango odznaczają się niesamowitą miękkością oraz sprężystością. Dzięki temu będziesz mógł się w pełni zrelaksować z dobrą książką lub miło spędzić czas z bliskimi. Zaś dodatkowych wrażeń może dostarczyć odpowiednio dobrana tkanina, która doda charakteru wnętrzu oraz rozpieści Twoje zmysły.  

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Tango
5.05 MB