Wing

Oszczędność w formie, która nadaje elegancji każdemu wnętrzu

Wing

Pokochaj kolekcję Wing

Zakochaj się w nieoczywistym połączeniu skandynawskiego stylu z drewnianymi wykończeniami i bokami, które swoim wyglądem przypominają… skrzydła.

Co wyróżnia kolekcję Wing

Wysokie oparcia

Pozwolą Ci zająć wygodną pozycję.

Łączenie tkanin

Stwórz własny, niepowtarzalny projekt.

Skandynawski design

Wybierz styl, który cieszy się popularnością od wielu lat.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Ponadczasowość

Uniwersalna bryła mebli z kolekcji Wing doskonale dopasuje się do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Drewniane  nogi i miękkie obicia, dodadzą uroku Twojej przestrzeni. 

Prostota, elegancja, nowoczesność

Tworząc kolekcję Wing, chcieliśmy, aby uosabiała ona delikatną ascetyczność i elegancję. Prosta linia i surowe, drewniane nogi sprawiły, że stała się niezwykle oszczędna w formie. Postanowiliśmy więc przełamać jej charakter, dodając ekstrawaganckie i fantazyjne boki oraz umożliwiając Ci swobodne łączenie tkanin.

Kolekcja Wing idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, tworząc z nim całkowitą jedność. Drewniane wykończenia świetnie sprawdzą się w klasycznych domach, a oryginalne boki przełamią minimalistyczny nurt skandynawskich aranżacji.

Postaw na funkcjonalność

Wiemy jakie duże znaczenie w naszym codziennym życiu spełniają meble. Ich funkcje użytkowe i estetyczne, budują klimat i nadają wnętrzu konkretny charakter. Jednak to nie wszystko, czego możemy od nich oczekiwać.

Kolekcja Wing pozwoli Ci spędzić miło czas, relaksując się na fotelu i wykładając nogi na wygodny puf. Możesz oprzeć głowę o bok, przymknąć oczy i oddać się błogiej przyjemności. Niezależnie od tego, czy używasz jej do pracy, czy odpoczynku, komfortowa miękkość siedziska sprawi, że stracisz dla niej głowę.

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka WING
1.02 MB