Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem – postaw na wygodę w wielkim stylu!

Przepiękne, stylowe i praktyczne łóżka z tapicerowanym zagłówkiem to rozwiązanie, które jak żadne inne pozwala na komfortowy wypoczynek, w wyjątkowo przyjemnej i gustownej atmosferze. Łóżko do sypialni z tapicerowanym zagłówkiem nada jej wyjątkowego klimatu, z jednej strony stając się istotnym elementem dekoracyjnym, a z drugiej będąc wyposażeniem niezwykle funkcjonalnym.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ekskluzywnych produktów obejmujący łóżka do sypialni z tapicerowanym zagłówkiem, odznaczające się wysoką jakością wykonania, które dostępne są w szerokiej gamie modeli. Pozwala to na ich łatwe dopasowanie do każdego wystroju sypialni!

Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem do Twojej sypialni – dlaczego warto?

Każde łóżko z wezgłowiem tapicerowanym Wajnert jest idealnym połączeniem funkcjonalności z elegancją, oferowanym w szerokiej opcji personalizacji. Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem dostępne są bowiem w bogatej ofercie obiciowej. Dzięki temu masz do wyboru wiele różnego rodzaju tkanin o zróżnicowanej palecie kolorystycznej. Ponadto personalizacji podlega również rodzaj konstrukcji łóżka oraz kształt samego wezgłowia.

Do wyboru masz wezgłowia tapicerowane o różnej wysokości, w kształcie prostokąta oraz z wycięciem inspirowanym stylem barokowym. Ponadto oferujemy kilka typów stelaża, łóżka z zagłówkiem tapicerowanym jednoosobowe lub dwuosobowe łóżka małżeńskie oraz łóżka z pojemnikiem na pościel albo bez schowka. W ten sposób możesz dopasować konstrukcję i wygląd łóżka tapicerowanego z wezgłowiem do swoich najbardziej indywidualnych potrzeb!

Przy czym tego typu wyposażenie sypialni to pełen komfort snu, zapewniany przez przyjemną w dotyku barierę izolującą głowę od ściany, stanowiącą równocześnie ochronę ściany przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem.

Klasyczne łóżko tapicerowane z zagłówkiem

Stylowe i klasyczne łóżko z wezgłowiem tapicerowanym to oferta obejmująca wyposażenie odznaczające się wyjątkowo eleganckim wykończeniem. Takie łóżka tapicerowane doskonale nadają się do sypialni urządzonych w aranżacjach bardziej wyrafinowanych. Są to przede wszystkim łóżka z wezgłowiem tapicerowanym o dużych rozmiarach, gdzie tapicerka odznacza się klasycznymi pikowaniami i przeszyciami. Do ciekawych propozycji Wajnert obejmujących klasyczne łóżka z tapicerowanym zagłówkiem zaliczyć należy takie modele jak Flores, Karo, czy Glame.

Nowoczesne łóżka z tapicerowanymi zagłówkami

Do ciekawych modeli w tym zakresie należy zaliczyć łóżko tapicerowane z wezgłowiem Manhattan o zagłówku z bokami skierowanymi w stronę łóżka, model Fly, który doskonale nadaje się do wnętrz urządzonych w stylu loftowym czy minimalistycznym oraz łóżko z tapicerowanym wezgłowiem Rea i Harlem.

Sprawdź naszą ofertę łóżek do sypialni z tapicerowanym wezgłowiem. Postaw na rozwiązania niezwykle stylowe i praktyczne. Wybierz łóżko z zagłówkiem tapicerowanym w pełni dostosowane do Twoich potrzeb! Masz więcej pytań o łóżka tapicerowane z wezgłowiem? Zapraszamy do kontaktu!