Łóżka z wysokim zagłówkiem – stylowo i wygodnie!

Łóżko z dużym zagłówkiem to ponadczasowe rozwiązanie, które zamienia sypialnię w miejsce niezwykle stylowe i wygodne. Jeśli jest to w dodatku zagłówek tapicerowany, to budujemy niezwykle przytulną atmosferę, która skutecznie zachęca do komfortowego wypoczynku. W ofercie Wajnert znajdziesz niezwykle gustowne łóżka sypialniane z wysokim zagłówkiem, dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, wzornictwa i kolorów, co pozwoli Ci stworzyć sypialnię wyjątkową pod każdym względem. A to nie koniec zalet naszych łóżek z wysokimi zagłówkami!

Łóżko tapicerowane z wysokim zagłówkiem, czyli komfortowo i praktycznie

Praktyczna strona łóżka do sypialni z dużym zagłówkiem, który jest wykonany z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów sprawia, że korzystanie z niego jest niezwykle komfortowe. Miękki tapicerowany zagłówek to doskonałe oparcie dla pleców w czasie czytania czy oglądania telewizji. To także skuteczna ochrona ściany za łóżkiem przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. I w końcu jest to niezwykle stylowa ozdoba sypialni, nadająca jej wyjątkowego charakteru. Co istotne, szeroki wybór konfiguracji pod względem rodzaju tkaniny, jej koloru oraz stylu łóżka z tapicerowanym zagłówkiem, pozwala na jego idealne dopasowanie do każdego stylu aranżacyjnego!

Łóżka do sypialni z wysokim zagłówkiem i szerokim wyborem tkanin

Łóżka z wysokim zagłówkiem dostępne w ofercie Wajnert to meble, które w dużym stopniu podlegają personalizacji – przede wszystkim pod względem wyboru rodzaju tkaniny, jaką zostanie obite łóżko oraz jego wezgłowie. Do wyboru jest wiele różnego rodzaju materiałów, które odznaczają się konkretnymi właściwościami, takim jak hydrofobowość (np. tkaniny Tivoli, Sunny, Apia, Flash, Venus Velvet), łatwość czyszczenia (np. tkaniny Dolce, Sunny, Linate, Zoya, Spirit, Vocal, Sofia, Dandy), aksamitna miękkość (np. tkaniny Tivoli, Zoya, Sunny, Dolce, Venus Velvet, Linate) czy tkaniny przyjazne dla zwierząt (np. Napoli, Linate, Zoya, Sunny) lub te dla alergików (Mystic, Spirit).

Łóżko z wysokim zagłówkiem – dopasuj kolor obicia do wnętrza sypialni

Obok szerokiego wyboru rodzaju tkaniny, łóżka tapicerowane z wysokim zagłówkiem dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. Dzięki temu z powodzeniem dopasujesz kolor tapicerki swojego łóżka do pozostałego wystroju sypialni. Paleta kolorystyczna obejmuje zarówno bardziej intensywne kolory, jak i te stonowane, co pozwala tworzyć najróżniejsze aranżacje. Obok bogatej oferty obejmującej łóżka sypialniane z wysokim zagłówkiem znajdziesz w naszym asortymencie także eleganckie pufy, które doskonale uzupełniają umeblowanie sypialni.

Łóżko z dużym zagłówkiem w różnych rozmiarach i designie

Na szeroką gamę mebli do sypialni Wajnert składają się zarówno mniejsze, jak i duże łóżka do sypialnio szerokości od 140 cm do 180 cm. W zależności od kolekcji kształt ich wezgłowia oraz sposób wykończenia za pomocą zdobień tapicerskich jest nieco odmienny. Na uwagę zasługuje również funkcjonalność poszczególnych modeli – w tym przede wszystkim łóżka z pojemnikiem i wysokim zagłówkiem, które są prawdziwym hitem pod względem swojej praktyczności. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!