Narożniki prawe, czyli wybór prawej strony narożnika

Projektując i tworząc nasze narożniki, przykładamy wiele uwagi do tego, aby były to meble do salonu, które obok ciekawego designu i świetnej jakości wykonania, cechuje również wysoka funkcjonalność. Z tego też powodu nasze narożniki modułowe dostępne są zarówno w opcji prawej, jak i lewej. Wiemy bowiem doskonale, że strona narożnika jest jednym z istotnych elementów wpływających na aranżację wnętrza oraz na komfort użytkowania narożników w danym miejscu.

Wybór strony mebla pozwala na idealne dopasowanie narożnika do układu konkretnego pomieszczenia. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że źle dobrany narożnik może utrudnić sprawną komunikację w pokoju albo ograniczyć dostęp do okna czy drzwi balkonowych. Warto zatem tę kwestię dokładnie przemyśleć.

Duży i mały narożnik prawy

Co dokładnie oznacza prawa strona narożnika? W takiej sytuacji bok narożnika, który często ma postać szezlongu lub dostawki, jest usytuowany z prawej strony głównej części narożnika. Co najważniejsze, w naszej ofercie znajdziesz zarówno duże, jak i małe narożniki prawe. Przy czym mały narożnik prawy posiada bok, który jest zazwyczaj krótszy, dzięki czemu pasują do mniejszych czy trudno ustawnych pomieszczeń.

Oferujemy także duże narożniki prawe, gdzie wielkość dostawki często jest zbliżona do rozmiarów podstawowej części narożnika. Warto zaznaczyć, że niektóre narożniki prawe posiadają bok wyposażony w skrzynię do wygodnego przechowywania pościeli czy innych przedmiotów.

Narożniki z funkcją spania prawy

Nowoczesne narożniki prawe to meble wypoczynkowe oferujące wiele praktycznych rozwiązań, jednym z nich jest narożnik z funkcją spania. Tego typu konstrukcja pozwala na rozłożenie narożnika, co zamienia go w przestronne i wygodne łóżko. Narożniki z funkcją spania prawe posiadają nierozkładany bok z prawej strony. Strefę snu tworzy zatem bazowa część narożnika. W naszej ofercie znajdziesz narożniki z funkcją spania o różnej wielkości, konstrukcji i sposobie rozkładania – w tym narożniki skórzane czy narożniki z funkcją relaks.

Narożnik prawy rozkładany z funkcją relaks

Narożnik z funkcją relaks jest wyposażony w specjalny moduł lub moduły, które umożliwiają rozłożenie wybranej strefy mebla. Narożnik rozkładany prawy może być wyposażony w funkcję relaks, która znajduje się zarówno na elemencie bazowym, czyli głównej kanapie narożnika, jak i na jego boku. W przypadku narożników prawych wyposażonych zarówno w funkcje relaks, jak i spania, strefa relaksu zawsze umiejscowiona jest na bocznej części narożnika.

Narożnik prawy – jak wybrać stronę narożnika?

Jeśli interesuje Cię narożnik prawy, to wystarczy, że w trakcie zakupu skontrolujesz czy strona narożnika jest prawidłowo zaznaczona. Znajdziesz taką opcję obok miejsca, w którym dokonuje się wyboru materiału obicia. Narożniki prawe są opcją proponowaną automatycznie i jeśli nie została zmieniona, to nawet przy pominięciu tego wyboru i tak zamówisz narożnik prawy.