Szukasz wygodnego narożnika o pięknym designie, który zapewni Ci jak najwyższy komfort wypoczynku? Chcesz postawić na wyposażenie z najwyższej półki, które jest równie funkcjonalne, co stylowe? Jeśli tak, to narożnik z funkcją relax jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz przepiękne narożniki modułowe, których wyjątkowa konstrukcja pozwala na jeszcze wygodniejszy wypoczynek. Narożniki z funkcją relaks zapewnią Ci idealne warunki do czytania książki, oglądania filmów, słuchania muzyki czy po prostu chwili rozluźnienia. Wszystko to dzięki możliwości pełnego dostosowania strefy relaks do preferowanego ułożenia całego ciała.

Narożniki relaks, odpocznij tak, jak lubisz!

O tym, że nowoczesne narożniki modułowe dzięki swojej przemyślanej i niezwykle uniwersalnej konstrukcji są idealnymi meblami wypoczynkowymi, wie każdy, kto zdecydował się na wybór tego typu wyposażenia. Kwintesencją komfortu i uniwersalności są jednak narożniki z funkcją relax. To właśnie one łączą w sobie wszystkie zalety wygodnych mebli, dzięki którym wypoczynek jest w pełni komfortowy i całkowicie dostosowany do naszych potrzeb.

Narożnik z funkcją relaks jest bowiem innowacyjnym meblem hybrydowym, który może pełnić funkcję sofy oraz niezwykle wygodnego fotela, dostosowującego się do wybranej przez nas pozycji. A w niektórych przypadkach także przestronnego łóżka! Wybierając narożnik z funkcją relax, otrzymujesz nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci wypoczywać tak, jak lubisz! Bez żadnych kompromisów! A wszystko dzięki możliwości szybkiego ustawienia odpowiedniej dla nas konfiguracji ułożenia strefy relaks. Jak to wygląda w praktyce?

Nowoczesny narożnik z funkcją relax w praktyce

Narożniki z funkcją relax posiadają specjalnie wydzielone moduły, które wyposażone są w ruchome podzespoły. To właśnie one tworzą funkcję relaks uruchamianą zazwyczaj poprzez sterowanie sensoryczne. Czyli wzmocniony nacisk mięśni i automatyczne dostosowanie się modułu do wybranej pozycji.

Ruchomymi elementami strefy relaks w narożniku są zagłówki, oparcie oraz podnóżek, który podnosi się na wymaganą wysokość, stanowiąc wygodne podparcie dla nóg. W ten sposób moduł relax może być dla nas rozkładanym fotelem lub szezlongiem. Niektóre narożniki posiadają także regulowany podłokietnik. Narożniki z funkcją relaks ustawia się w prosty i bardzo intuicyjny sposób. A dostosowanie pozycji modułu do naszych potrzeb jest szybkie i wygodne.

Narożnik modułowy z funkcją relax – bogaty wybór obić, designu i rozmiarów

Komfort, jaki gwarantuje nowoczesna rogówka z funkcją relax Wajnert, to nie wszystko! Nasze narożniki to meble wypoczynkowe odznaczające się nowoczesnym i gustownym wzornictwem. Dzięki temu znajdziesz w naszej ofercie zarówno przepiękne narożniki z funkcją relaks dedykowane do wnętrz klasycznych i niezwykle eleganckich, jak i narożniki relaks o modernistycznych kształtach, które świetnie pasują do wnętrz bardzo nowoczesnych.

Oferujemy zarówno bardziej kompaktowe, jak i duże narożniki z funkcją relaks, więc rozmiar pomieszczenia także nie stanowi przeszkody dla tego typu wyposażenia. Przy czym, podobnie jak w przypadku innych mebli wypoczynkowych Wajnert, do wyboru masz przeróżne obicia oraz ich kolory. Dzięki temu możesz wybrać taką tapicerkę narożnika (narożniki skórzane i materiałowe), jaka sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Tym samym możesz zdecydować się na elegancki narożnik skórzany albo narożnik z tapicerką o wzmożonej odporności na zabrudzenia czy obicie łatwe w czyszczeniu z sierści pupila. Do wyboru masz także stronę narożnika – prawą lub lewą. A co ważne, w naszej ofercie znajdziesz niezwykle uniwersalne narożniki z funkcją spania i relaks, które stanowią najbardziej kompleksowe rozwiązanie, dostępne na rynku mebli wypoczynkowych. Zapraszamy!