Narożniki z funkcją spania

Szukasz stylowych mebli wypoczynkowych, które będą zarówno wygodną kanapą, jak i komfortowym łóżkiem? Chcesz, aby Twój salon był miejscem urządzonym ze smakiem, a równocześnie w sposób wysoce praktyczny? Jeśli tak, to narożniki z funkcją spania są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Za sprawą swojej nowoczesnej konstrukcji, a także wykorzystania do ich produkcji wysokiej jakości materiałów oraz eleganckiemu i ciekawemu designowi stanowią one jedno z najbardziej kompleksowych, funkcjonalnych i stylowych rozwiązań, jakie można zaserwować sobie w salonie czy kawalerce.

Wygodne i stylowe narożniki do spania

Doskonale wiemy, jak ważne jest pełne dopasowanie mebli do wnętrza, dlatego przygotowaliśmy niezwykle bogatą ofertę, w której znajdziesz narożniki do spania dostępne w różnych rozmiarach i wielu rozmaitych konfiguracjach, prawo i lewostronne, w kształcie podkowy czy litery L. Przy czym nawet te mniejsze modele to narożniki z dużą powierzchnią do spania, gdzie spokojnie wyśpią się 2, 3, a nawet 4 osoby. Oprócz tego możesz wybierać spośród wielu rodzajów materiałów obiciowych, dzięki czemu tapicerka Twojego narożnika będzie taka, jak tego potrzebujesz.

Znajdziesz u nas zarówno narożniki skórzane, jak i narożniki z funkcją spania codziennego pokryte tapicerką tekstylną. Przy czym wybór rodzajów materiałów oraz ich kolorystyki jest naprawdę olbrzymi! A to dopiero początek, bo nasze narożniki z funkcją spania mają do zaoferowania o wiele więcej, niż można by się spodziewać! Poszczególne modele wyposażyliśmy w funkcję relax, ruchome zagłówki i regulowane oparcia. Na jakie jeszcze udogodnienia możesz liczyć, wybierając nasze narożniki do spania?

Narożnik do salonu z funkcją spania codziennego

Istnieje wiele sytuacji, kiedy przydaje się salon wyposażony w narożnik z funkcją spania. W ten sposób zyskujesz dodatkową sypialnię na wypadek odwiedzin rodziny czy przyjaciół albo miejsce do spania w trakcie remontowania innych pokoi, w których na co dzień śpią domownicy. Inaczej jest jednak wtedy, kiedy salon stanowi miejsce, w którym śpimy regularnie. Takie rozwiązanie jest koniecznością w domach czy mieszkaniach o mniejszej liczbie pokoi albo w kawalerkach, gdzie salon jest równocześnie sypialnią.

W takiej sytuacji doskonałym wyborem są narożniki z funkcją spania codziennego. Ich specjalna konstrukcja została opracowana z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu narożnika. Jak to się przejawia w praktyce? Narożnik do spania codziennego jest bardzo często wyposażony w pojemnik na pościel, co pozwala na jej dyskretne przechowywanie. Kolejnym udogodnieniem, które umożliwia proste i wygodne użytkowanie narożnika do spania, są specjalne mechanizmy rozkładające. Mogą mieć one postać tradycyjnych automatów, mechanizmów typu leopard, czy delfin. Pozwalają one na szybkie i wygodne rozkładanie oraz składanie łóżka. Natomiast zdrowy i wygodny sen zapewnia pianka i sprężyna falista.

Narożniki z dużą powierzchnią do spania

Narożniki do spania dostępne są zarówno w mniejszym, jak i większym rozmiarze. Dzięki temu z łatwością dopasujesz narożnik do swoich potrzeb czy wielkości wnętrza. Jeśli jednak interesuje Cię naprawdę duży narożnik do salonu z funkcją spania, to sprawdź naszą ofertę obejmującą narożniki modułowe, z takich kolekcji jak np. Belize, Orlando, Mocca, Life, Kelly, Tango czy duże narożniki z funkcją spania Barcelona. Przy czym warto mieć na uwadze, że rogówka z dużą powierzchnią spania umożliwia wykorzystanie także nierozkładanych części narożnika, które często są wyposażone w wypełnienie z wygodnej pianki oraz sprężyn falistych, co także zapewnia komfortowy wypoczynek.