Narożniki welurowe, czyli szyk w przytulnym stylu!

Meble wypoczynkowe z tapicerką welurową to jeden z najlepszych wyborów, zwłaszcza wtedy, jeśli zależy Ci na eleganckim, a równocześnie przyjemnym w dotyku obiciu. Narożniki welurowe nadają wnętrzu przytulności i wyjątkowej ekskluzywności, wynikającej z jego królewskiego pochodzenia. Do dzisiaj welur kojarzony jest przede wszystkim z przepychem i stylem pałacowym. Materiał ten był bowiem niezwykle popularny wśród monarchów, robiono z niego zarówno szaty, jak i draperie oraz tapicerki na królewskich dworach.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór obejmujący narożniki modułowe o zróżnicowanej konstrukcji, wzornictwie i kolorystyce, których tapicerka została wykonana z weluru. Przy czym dostępne są zarówno narożniki welurowe gładkie, jak i bardzo gustowne welurowe narożniki pikowane. Dlaczego welurowe narożniki są wyposażeniem, które naprawdę warto brać pod uwagę?

Narożniki welurowe – piękne, trwałe i przyjemne w dotyku!

Welur jest materiałem zaliczanym do pluszowych i charakteryzuje się dyskretnym, ale zauważalnym, aksamitnym połyskiem. Taki efekt spowodowany jest tym, że tkaniny pluszowe posiadają dodatkową okrywę włosową – tzw. runo. W przypadku weluru jest ona delikatna – ma postać meszku przypominającego w dotyku skórkę brzoskwini.

Co istotne, welur jest również materiałem niezwykle wytrzymałym, dlatego także pod względem praktycznym do tapicerowania mebli nadaje się doskonale. Właściwości tego ekskluzywnego materiału sprawiają zatem, że narożniki welurowe są nie tylko bardzo gustowne, trwałe i świetnie wyglądają, ale są równocześnie niezwykle przyjemne w dotyku.

Welurowe narożniki o klasycznym i nowoczesnym designie

Warto koniecznie zaznaczyć, że narożniki welurowe nadają się nie tylko do wnętrz urządzonych z przepychem czy w bardziej klasycznych stylach. W ofercie Wajnert znajdziesz bowiem nowoczesne narożniki welurowe o współczesnym wzornictwie, które doskonale będą pasować do wnętrz urządzanych w stylu industrialnym czy nawet minimalistycznym. Wszystko tak naprawdę zależy od designu samego narożnika. Do wnętrz o nieco mniej dekoracyjnym charakterze doskonale pasują welurowe narożniki gładkie. Natomiast doskonałym uzupełnieniem aranżacji w stylu glamour czy retro, będą welurowe narożniki pikowane.

Narożniki z funkcją spania welur

Mięciutka i aksamitna, a równocześnie trwała tapicerka welurowa doskonale sprawdza się również w przypadku narożników z funkcją spania. Modułowe narożniki z funkcją spania to uniwersalne meble wypoczynkowe, które w razie potrzeby mogą z powodzeniem zamienić się w wygodne łóżko. Narożniki welurowe z funkcją spania Wajnert są dostępne w różnych wariantach – są to narożniki prawe i narożniki lewe. Różnią się między sobą zarówno gabarytami, jak i sposobem rozkładania czy dodatkowym wyposażeniem w postaci pojemnika, funkcji relaks czy rodzaju wypełnienia.

Stylowe narożniki z weluru odznaczają się ponadczasową elegancją. Welurowa tapicerka nadaje bowiem wnętrzom wyjątkowego klimatu, łącząc w sobie szyk i przytulność, co stanowi unikalną kombinację. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą naszych welurowych narożników!