Narożniki lewe, czyli narożniki lewostronne

Jedną z największych zalet, jaką odznaczają się nasze nowoczesne narożniki, jest możliwość dowolnego wyboru strony narożnika. Jeśli podoba Ci się jeden z naszych narożników, nie musisz przejmować się jego stroną. Zdając sobie sprawę ze wszystkich zależności wynikających z wyboru strony narożnika, oferujemy narożniki modułowe, które są dostępne zarówno w orientacji prawostronnej, jak i lewostronnej.

Dzięki temu meble do salonu Wajnert są maksymalnie funkcjonalne i można je bez problemu dopasować do najbardziej spersonalizowanych potrzeb. Decydując się na narożnik lewy, wybierasz konstrukcję, w której krótsze zazwyczaj siedzisko, tworzące bok narożnika, jest usytuowane z lewej strony przylegającej do jego części bazowej. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz również duże narożniki lewe o bokach w podobnych lub identycznych rozmiarach.

Nowoczesny narożnik lewy – na co wpływa strona narożnika?

Wbrew pozorom strona narożnika zarówno w przypadku małych narożników lewych, jak i dużych, jest niezwykle ważna. W przypadku narożników w kształcie litery „L” wpływa ona znacząco na wygodę późniejszego użytkowania mebla, a także na aranżację pomieszczenia, w którym go postawimy. Ponadto bok narożnika, nawet jeśli jest takiej samej wielkości, różni się bardzo często konstrukcją – lewej strony nie można przykładowo rozłożyć do spania, chociaż czasem instalowane są w niej schowki na pościel.

Narożnik lewy z funkcją spania

Oferowane przez nas narożniki z funkcją spania również są dostępne w orientacji lewej. Przy czym w zależności od modelu narożnika mogą to być meble do salonu wolnostojące lub standardowe – o niezabudowanym tyle, które ustawia się w rogu pomieszczenia. Narożniki lewe z funkcją spania to niezwykle praktyczne meble wypoczynkowe, które z łatwością można zamienić w wygodne łóżko.

Narożnik rozkładany lewy, czyli funkcja relaks

Bardzo ciekawą i niezwykle przydatną opcją, w jaką są wyposażone poszczególne narożniki lewe dostępne w naszej ofercie, jest funkcja relaks. W zależności od rodzaju konstrukcji strefa relaksu może być umiejscowiona na elemencie bocznym lub bazowym.

Lewy narożnik będzie miał strefę relaksu na stronie lewej mebla przede wszystkim wtedy, gdy będzie to narożnik z funkcją spania. Funkcja relaks jest bowiem niczym innym, jak specjalnie skonstruowanym fragmentem siedziska narożnika, który można rozłożyć, poprzez regulację manualną bądź elektryczną oparcia, zagłówka oraz wysuwanej podstawki pod nogi.

Narożnik lewy – wybór strony narożnika

Narożniki modułowe Wajnert są z reguły dostępne zarówno w opcji strony lewej, jak i prawej. Warto jednak mieć na uwadze, że w naszym systemie zamówień automatycznie ustawiona jest strona prawa narożnika. Dlatego też, jeśli chcesz zamówić narożnik lewy, musisz zaznaczyć ten fakt, zmieniając stronę narożnika na lewą. Opcja ta znajduje się zaraz pod miejscem, w którym wybierasz rodzaj obicia. Przy zmianie strony na lewą zmieni się również galeria zdjęć, pokazując narożnik lewy.