Małe narożniki, czyli komfort w kompaktowej formie!

Potrzeby naszych klientów są bardzo różne i składają się na nie zarówno większe, jak i mniejsze meble. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się bogaty wybór, w którym dostępne są również małe narożniki. Są to konstrukcje równie stylowe i nowoczesne, jak narożniki duże, jednak odznaczają się bardziej kompaktowymi rozmiarami. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że z założenia narożniki są meblami dość gabarytowymi. Różnice pomiędzy wymiarami naszych największych i najmniejszych narożników, są jednak naprawdę spore. Jest to działanie celowe, które pozwala korzystać ze wszystkich zalet narożnika nawet mniejszych pomieszczeniach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zatem bogaty wybór narożników małych – w tym dostępne są naprawdę bardzo małe narożniki, które swoją wielkością mogą konkurować ze zwykłymi sofami, narożniki nieco większe, ale nadal kompaktowe, a także nowoczesne i praktyczne narożniki małe z funkcją spania. Ogólnie narożniki modułowe, które znajdziesz w naszym sklepie, umożliwiają również dokładanie lub odejmowanie modułów, co w razie potrzeby pozwala zmienić je na większe lub mniejsze.

Małe narożniki – nowoczesne i funkcjonalne

Narożniki kojarzone są często z dużymi salonami, w których prezentują się niezwykle elegancko, stanowiąc często element oddzielający jedną strefę pomieszczenia od drugiej. W przypadku mniejszych pomieszczeń jego funkcja może być taka sama – jeśli tylko wybierzemy małe narożniki do salonu. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w kawalerkach, w których narożnik może oddzielać pokój od aneksu kuchennego. Przy czym tutaj idealne będą małe narożniki z funkcją spania! Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie i warto tutaj jasno zaznaczyć, że małe narożniki wyposażone w funkcję spania oferują całkiem sporo miejsca.

Doskonałym przykładem jest tutaj naprawdę bardzo mały narożnik do pokoju – Lovo, który pomimo swoich niewielkich gabarytów po rozłożeniu osiąga praktycznie rozmiary łóżka sypialnianego. Powierzchnia do spania wynosi bowiem 160 cm x 192 cm, czyli brakuje jedynie 8 centymetrów do standardowych dwóch metrów długości łóżka do sypialni! Co ważne, nasze małe narożniki nie są wcale za małe na pojemniki. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym, ale małym narożniku z funkcją spania i pojemnikiem to obok Lovo znajdziesz również inne modele małych rogówek, które posiadają praktyczną skrzynię na pościel czy koce.

Mini narożniki do małych pomieszczeń – bo małe też jest piękne!

W ofercie Wajnert znajdziesz narożniki małe dostępne w bardzo zróżnicowanej gamie wzorniczej. Przy czym są to zarówno narożniki skórzane i narożniki welurowe, jak i meble z tapicerką wykonaną z szerokiej palety tkanin. W myśl starego powiedzenia, że małe jest piękne, nasze mini narożniki to stylowe konstrukcje, które nie są przytłaczające i z powodzeniem sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach.

Jak szybko znaleźć idealny narożnik w naszym sklepie?

Największą zaletą zakupów online jest możliwość błyskawicznego załatwienia transakcji. Samo przeglądanie ofert może zająć jednak nieco czasu, ale nie w sklepie Wajnert. Przygotowaliśmy bowiem wygodny w obsłudze system filtrów, który pozwoli Ci znaleźć Twój wymarzony mały narożnik w prosty i szybki sposób! Jak to działa w praktyce?

Na każdej stronie z produktami znajdziesz pasek filtrów, który po rozwinięciu umożliwi Ci oznaczenie konkretnych cech narożnika, takich jak jego zalety (czyli wyposażenie, rodzaj tapicerki, dodatkowe funkcje itp.), jego rozmiary, cenę czy rodzaj interesującej Cię kolekcji. Po zaznaczeniu określonych parametrów oferta, jaką zobaczysz, będzie zawężona tylko do takich narożników, jakie Ci się podobają!

Pamiętaj, przed zakupem zmierz dokładnie powierzchnię pokoju i sprawdź  jeszcze raz rozmiary narożnika w opisie produktu. A w celu zachowania wygodnej komunikacji w salonie, dobierz odpowiednią stronę narożnika – wybierając pomiędzy wariantami obejmującymi narożniki prawe lub narożniki lewe. Zapraszamy!

Podsumowanie

Małe narożniki z manualną funkcją spania to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni, gdzie liczy się funkcjonalność. Dzięki prostemu mechanizmowi użytkownik może w szybki i łatwy sposób zamienić je w wygodne łóżko dla gości. Małe narożniki są zatem praktyczną opcją, która może zapewnić komfortowy sen oraz oszczędność miejsca, tak idealną do salonów lub pokoi gościnnych o małym metrażu!