Narożniki z regulowanym zagłówkiem – postaw na wygodny relaks!

Prawdziwym przeznaczeniem narożnika jest tak naprawdę komfortowy wypoczynek. Dlatego też nasze narożniki zawsze są opracowane z myślą o maksymalizacji tego aspektu. Oczywiście przy jego połączeniu z pięknym i eleganckim stylem mebla. W naszej ofercie znajdziesz zatem różne konstrukcje. Pozwoli Ci to z łatwością dostosować narożnik do swoich potrzeb i gustu. Godnymi uwagi modelami o wysokim stopniu personalizacji komfortu odpoczynku, są narożniki z regulowanym zagłówkiem.

W tego typu funkcję wyposażyliśmy zarówno tradycyjne narożniki modułowe, jak i narożniki z funkcją spania czy funkcją relaks. Dlaczego warto postawić na tego typu rozwiązanie? I jak szybko znaleźć narożniki z ruchomymi zagłówkami na naszej stronie internetowej?

Narożnik z regulacją zagłówka – jak go znaleźć?

Zanim przejdziemy do zalet, jakimi niezaprzeczalnie odznaczają się narożniki z regulowanym zagłówkiem, podpowiemy, jak można szybko znaleźć je na naszej stronie. Nie wszystkie narożniki z naszej oferty są bowiem wyposażone w tego typu funkcję. Jeśli chcesz przejrzeć naszą ofertę obejmującą narożniki z ruchomymi zagłówkami, skorzystaj z filtra ofert. Znajduje się on w górnej części serwisu – po lewej stronie, tuż nad prezentowanymi ofertami narożników.

Wystarczy, że najedziesz i wybierzesz znajdującą się tam frazę – Rozwiń filtry. Pojawią się wtedy opcje do zaznaczenia. W tym przypadku najważniejsze są dla ciebie zalety, po wejściu głębiej znajdziesz różne warianty do wybrania, a wśród nich również ruchomy zagłówek. Oczywiście możesz zaznaczyć kilka opcji i nacisnąć: filtruj. Wtedy w efektach wyszukiwania pojawią się tylko takie narożniki, które będą je spełnić. Przykładowo, kiedy zaznaczysz cztery opcje: ruchomy zagłówek, pojemnik, funkcję spania i dostępne w skórze, pojawią się takie narożniki z regulowanym zagłówkiem jak Mocca czy Plaza.

Narożniki z ruchomymi zagłówkami, czyli pełen komfort dla zmęczonej głowy!

Możliwość regulowania narożnika obejmuje zazwyczaj kilka ustawień. W ten sposób narożnik z funkcją regulacji zagłówka można w łatwy sposób dostosować do najbardziej wygodnego dla naszej głowy i karku ułożenia. Jest to bardzo przydatne udogodnienie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy lubimy posiedzieć czasem dłużej przed telewizorem, posłuchać muzyki czy poczytać coś w wygodnej i odprężającej pozycji.

Warto zaznaczyć, że narożnik z funkcją regulacji zagłówka może mieć kilka postaci. Przykładowo narożniki z wysokim oparciem stanowiącym jednolitą konstrukcję mają wbudowany na swoim szczycie specjalny moduł, który można regulować – zmieniając kąt jego odchylenia. Niektóre narożniki wyposażone są w jeszcze bardziej zaawansowaną regulację, która pozwala nie tylko regulować zagłówek, ale także zmieniać wysokość oparcia (zob. Misty).

Narożnik z zagłówkiem zapewnia więc ergonomiczne podparcie głowy, pleców i odcinka szyjnego kręgosłupa, co czyni go ciekawym i praktycznym elementem wystroju wnętrza. To dynamiczne rozwiązanie umożliwia komfortowe siedzenie nawet dla kilku osób jednocześnie, pozwalając każdemu dostosować wyposażenie do własnych preferencji. W ten sposób, korzystając z narożnika z zagłówkiem, domownicy mogą odpoczywać w ulubiony sposób, nie rezygnując z towarzystwa pozostałych członków rodziny!

Narożnik z funkcją spania i regulowanymi zagłówkami

Funkcja spania w narożniku to jedna z najbardziej komfortowych opcji, znacząco zwiększająca możliwości wykorzystania tego wyjątkowo stylowego mebla. W naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć tego typu narożników wyposażonych dodatkowo w regulowane zagłówki – znajdziesz ich naprawdę bogaty wybór. Przy czym dostępne w sklepie Wajnert narożniki z regulacją zagłówka to także narożniki skórzane i narożniki welurowe – w większości przypadku możesz jednak wybierać dowolne obicie, spełniające Twoje indywidualne wymagania. Zapraszamy!