Nowoczesne narożniki skórzane

Wybór tapicerki narożnika wpływa zarówno na jego prezentację, jak i funkcjonalność, dlatego warto dobrze przemyśleć tę kwestię. I nikogo raczej nie zdziwi to, że jednym z najlepszych możliwych wyborów jest skóra naturalna, która stosowana jest do obijania gustownych i stylowych mebli wypoczynkowych. Jest to materiał z kategorii ekskluzywnej, narożniki skórzane są bowiem niezwykle eleganckie, pięknie wyglądają, a przy okazji odznaczają się trwałością i łatwością pielęgnacji.

Dlatego, jeśli naprawdę zależy Ci na szykownym, a równocześnie praktycznym rozwiązaniu, to narożnik skórzany będzie wyborem doskonałym. Zdajemy sobie sprawę, że narożniki skórzane cieszą się nieustannym zainteresowaniem. Z tego też powodu dopilnowaliśmy, aby nie zabrakło takiej opcji wśród naszych kolekcji mebli wypoczynkowych. Dzięki temu możesz zdecydować się na tapicerkę narożnika wykonaną ze skóry naturalnej przy większości dostępnych u nas narożników.

Narożnik skóra naturalna, czyli ponadczasowy styl i elegancja

Skórzane meble wypoczynkowe od zawsze były synonimem ponadczasowego stylu i elegancji. Co istotne, doskonale odnajdują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i rustykalnych oraz typowo klasycznych. Znajdziesz u nas skórzane narożniki modułowe, narożniki w kształcie podkowy oraz litery L, które są oferowane w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci dopasować mebel do wielkości i układu pomieszczenia.

Przepiękny skórzany narożnik nadaje wnętrzu szyku, a równocześnie zachowuje swój wypoczynkowy charakter, zachęcając do komfortowego relaksu. Fakt, że narożniki skórzane doskonale dopasowują się do każdego rodzaju wnętrza, to nie jedyna ich zaleta. Kolejną jest bowiem ich wytrzymałość i łatwa pielęgnacja. Jak to wygląda w praktyce?

Narożniki skórzane – pielęgnacja

Każdy narożnik niezależnie od tego, czy jest to narożnik skórzany, czy narożnik z tapicerką tekstylną, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dzięki temu możemy cieszyć się jego pięknym wyglądem przez długi czas. Pielęgnacja narożników ze skóry naturalnej jest jednak niezwykle prosta, co pozwala na łatwe utrzymanie tapicerki w doskonałym stanie przez lata.

Skóra ze swojej natury jest materiałem niezwykle wytrzymałym, z którego łatwo usuwa się wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Plamy nie wnikają w głąb materiału, a ich czyszczenie jest szybkie i bezproblemowe. Skórzane narożniki nie wymagają prania, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką i raz na jakiś czas zakonserwować preparatem dedykowanym do pielęgnacji mebli skórzanych. Warto mieć jednak na uwadze, że nie należy myć ich płynem do naczyń czy innymi silnymi detergentami.

Narożniki skórzane rozkładane – zdrowy i wygodny sen

Funkcjonalność to drugie imię nowoczesnych narożników skórzanych, które obok przydatnej funkcji relax, mobilnych zagłówków czy przesuwnych oparć, mogą z powodzeniem pełnić rolę łóżka. Wystarczy zdecydować się na skórzany narożnik z funkcją spania, który błyskawicznie zamienimy w duże i wygodne łóżko. Narożniki skórzane rozkładane z pojemnikiem na pościel sprawdzą się w kawalerkach, gdzie w dzień będą wygodnym meblem wypoczynkowym, a w nocy przestronnym i komfortowym łóżkiem. Nasze skórzane narożniki z funkcją spania wyposażone są w nowoczesne systemy rozkładania, dzięki czemu wszystko odbywa się szybko i bez zbędnych komplikacji.

Zależy Ci na wygodnym, ekskluzywnym i prostym w pielęgnacji meblu wypoczynkowym? Postaw na narożniki skórzane. Znajdziesz u nas szeroki wybór narożników ze skóry naturalnej o zróżnicowanym designie i konstrukcji, którą możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź nasze kolekcje narożników skórzanych, takie jak Barcelona, Belize, Kelly, Hampton, Orlando, Space, Reggio. Z pewnością wypatrzysz narożnik idealny dla siebie!

Narożnik skórzany z funkcją spania – inne zastosowanie?

Jeśli Twoje poszukiwania narożnika skórzanego z funkcją spania kierują się również w stronę projektowania przestrzeni noclegowych, takich jak na przykład pokoje hotelowe, to te rozwiązania w ramach tej kategorii mogą być doskonałym wyborem. Minimalistyczny, a zarazem niezwykle stylowy design naszych narożników skórzanych z funkcją spania, w połączeniu z naturalnym obiciem i innowacyjnym wypełnieniem ze sprężyny falistej, i pianki wysoko elastycznej, tworzy ekskluzywny produkt, który z pewnością zadowoli klientów każdej firmy czy lokalu!