Nadal możesz kupić nasze meble stacjonarnie! Wybrane salony meblowe działają zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów i pozostają otwarte, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 535 798 752. Zapraszamy do salonu firmowego w Międzyborzu.

Już dziś skorzystaj z promocji i kup funkcjonalne meble wypoczynkowe lub łóżka tapicerowane w mocno wiosennych cenach.

Promocja dotyczy wybranych mebli, w tkaninach ZOYA, FLASH, FOREVER.

Kolekcje biorące udział w promocji

Wybierz tkaniny miękkie i przyjemne w dotyku, a do tego ekologiczne i łatwoczyszczace. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz tych, którzy uwielbiają towarzyskie spotkania. Plamy po czekoladzie, kawie, czy winie nie stanowią żadnego problemu, ponieważ usunięcie ich nie może być łatwiejsze: wystarczy bawełniana szmatka i woda.

Poznaj wyjątkowe tkaniny ZOYA, FLASH, FOREVER

ZOYA niezwykle przyjemna w dotyku dzianina, która łączy w sobie wyrafinowany design oraz świetne parametry techniczne. Rozbudowana kolorystyka oparta na tegorocznych trendach, wzbogacona została  subtelnym i eleganckim efektem vintage. Zoya sprawdzi się jako tkanina obiciowa, na naszej ulubionej sofie oraz tkanina dekoracyjna, uszyjemy z niej i poduszki, i zasłony. Zoya zadowoli koneserów niepowtarzalnej estetyki, ale i zachwyci tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i komfort użytkowania. Polecana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i właścicielom czworonogów, ze względu na technologie łatwego czyszczenia oraz podwyższoną odporność na zaciągnięcia pod wpływem drapania.

Przyjemna w dotyku tkanina szenilowa FLASH, w której składzie znajdziemy włókna wiskozy, podkreślające efekt opalizowania. Szeroka kolorystyka to propozycji wpisujących się w najnowsze trendy z rozbudowaną gamą uniwersalnych szarości, beży, błękitów. Jako tkanina multifunkcyjna znajdzie zastosowanie zarówno na meblach oraz dodatkach typu poduszki, narzuta. Przy jej produkcji zastosowano technologię łatwego czyszczenia oraz technologię utrudnionego wchłaniania rozlanych substancji, które gwarantują komfort użytkowania, czysty i atrakcyjny mebel przez lata. Tkanina posiada również Certyfikat Oeko Tex, który daje nam pewność, że jest pozbawiona alergenów oraz całkowicie bezpieczna dla życia i zdrowia człowieka

Jeśli kochasz planetę i jej losy nie są co obojętne, a do tego interesujesz się ekologią, spraw sobie obicie sofy lub fotela w materiale pochodzącym z recyklingu. Idealnym wyborem będzie tkanina FOREVER, której przędza w 100% pochodzi z z recyklingu butelek PET. Materiał wykonany jest z plastików odławianych w naszych morzach i oceanach. Niezwykle przyjemny w dotyku i odporny na działanie światła. Doskonały do domów z małymi dziećmi czy zwierzętami ze względu na swoje ekologiczne właściwości. Tkaninę łatwo wyczyścić samą wodą bez użycia detergentów. Posiada Certyfikat OEKO-TEX, który świadczy o tym, że nie zawiera ona szkodliwych dla zdrowia człowieka substancji.

Sprawdź regulamin promocji

Zainspiruj się

Od ponad 35 lat wnosimy radość do Twojego domu.

Zaczęliśmy od pasji i marzeń o tym, aby stać się jedną z wielu okazji do radości w Twoim dom...

Poznaj inspirujące trendy we wnętrzu w 2021 roku

Czy wiesz, jakie trendy, dotyczące aranżacji wnętrz, zdominują 2021 rok? Możliwości jest wie...

Relaks w stylu EKO – jak żyć w zgodzie z naturą

Żeby dbać o środowisko, nie trzeba rezygnować z wygodnego życia. Wystarczy zmienić niektóre ...