Już dziś skorzystaj z promocji i kup funkcjonalne meble wypoczynkowe lub łóżka tapicerowane w mocno wiosennych cenach.

Promocja dotyczy wybranych mebli, w tkaninach ZOYA, FLASH, FOREVER.

Kolekcje biorące udział w promocji

Wybierz tkaniny miękkie i przyjemne w dotyku, a do tego ekologiczne i łatwoczyszczace. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz tych, którzy uwielbiają towarzyskie spotkania. Plamy po czekoladzie, kawie, czy winie nie stanowią żadnego problemu, ponieważ usunięcie ich nie może być łatwiejsze: wystarczy bawełniana szmatka i woda.

Poznaj wyjątkowe tkaniny ZOYA, FLASH, FOREVER

ZOYA niezwykle przyjemna w dotyku dzianina, która łączy w sobie wyrafinowany design oraz świetne parametry techniczne. Rozbudowana kolorystyka oparta na tegorocznych trendach, wzbogacona została  subtelnym i eleganckim efektem vintage. Zoya sprawdzi się jako tkanina obiciowa, na naszej ulubionej sofie oraz tkanina dekoracyjna, uszyjemy z niej i poduszki, i zasłony. Zoya zadowoli koneserów niepowtarzalnej estetyki, ale i zachwyci tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i komfort użytkowania. Polecana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i właścicielom czworonogów, ze względu na technologie łatwego czyszczenia oraz podwyższoną odporność na zaciągnięcia pod wpływem drapania.

Przyjemna w dotyku tkanina szenilowa FLASH, w której składzie znajdziemy włókna wiskozy, podkreślające efekt opalizowania. Szeroka kolorystyka to propozycji wpisujących się w najnowsze trendy z rozbudowaną gamą uniwersalnych szarości, beży, błękitów. Jako tkanina multifunkcyjna znajdzie zastosowanie zarówno na meblach oraz dodatkach typu poduszki, narzuta. Przy jej produkcji zastosowano technologię łatwego czyszczenia oraz technologię utrudnionego wchłaniania rozlanych substancji, które gwarantują komfort użytkowania, czysty i atrakcyjny mebel przez lata. Tkanina posiada również Certyfikat Oeko Tex, który daje nam pewność, że jest pozbawiona alergenów oraz całkowicie bezpieczna dla życia i zdrowia człowieka

Jeśli kochasz planetę i jej losy nie są co obojętne, a do tego interesujesz się ekologią, spraw sobie obicie sofy lub fotela w materiale pochodzącym z recyklingu. Idealnym wyborem będzie tkanina FOREVER, której przędza w 100% pochodzi z z recyklingu butelek PET. Materiał wykonany jest z plastików odławianych w naszych morzach i oceanach. Niezwykle przyjemny w dotyku i odporny na działanie światła. Doskonały do domów z małymi dziećmi czy zwierzętami ze względu na swoje ekologiczne właściwości. Tkaninę łatwo wyczyścić samą wodą bez użycia detergentów. Posiada Certyfikat OEKO-TEX, który świadczy o tym, że nie zawiera ona szkodliwych dla zdrowia człowieka substancji.

Sprawdź regulamin promocji